Вибух газу в Брюсселі забрав життя однієї людини.

Про це повідомляє Le Matin з посиланням на прокуратуру.

Рятувальники розібрали завали після вибуху і виявили тіло загиблого, якого раніше вважали безвісти зниклим. Його особа встановлюється.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вибух у Брюсселі пролунав 18 березня. В результаті постраждали семеро мешканців. Трьох, в тому числі і дитинц, госпіталізували з серйозними травмами. Решта чотири – отримали незначні поранення.

Рятувальники припускають, що під завалами можуть виявитися ще люди, тому проводили операцію до пізнього вечора.

Популярні новини зараз
Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату Не буде опалення: українців готують до складної зими Повістка в телефоні – вручена: з 1 квітня правила мобілізації змінюються назавжди і без ТЦК Навіть у блекаути будемо з опаленням: в Україні запроваджують нову модель телопостачання
Показати ще