Масова акція протесту в Парижі проти насильства з боку правоохоронців завершилася сутичками.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

На акцію вийшли близько 7,5 тисяч осіб. Спочатку це був мирний мітинг. Однак під кінець маніфестанти розбушувалися. Вони кидали снаряди із запальною сумішшю і розбили кілька вітрин у банках, а поліція, в свою чергу, застосувала до демонстрантів сльозогінний газ.

Спочатку, учасники акції вигукували гасла "не забудемо, не пробачимо" і перерахували імена жертв насильства від рук правоохоронців у країні.

Приводом для протесту стало затримання чорношкірого чоловіка. Після дій правоохоронців, він потрапив у лікарню.

Популярні новини зараз
Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу Польща штрафуватиме українців за дітей Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", подібна акція протесту проходила нещодавно у Батумі. Люди мітингували проти свавілля правоохоронців. Завершилося усе масовими сутичками, спаленими машинами і потерпілими.