Рішення Європейської комісії щодо надання Україні макрофінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро остаточне.

Про це сказав віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс, передає УНІАН.

При цьому він зазначив, що дане рішення остаточне, навіть незважаючи на те, що питання з експортом лісу-кругляка остаточно не вирішене.

"У вирішенні питання про скасування заборони на експорт лісу вже є певний прогрес - відповідний законопроект був зареєстрований у парламенті. У ЄС є простір для маневру, і коли ми бачимо, що є значний прогрес у всіх сферах", - сказав Домбровскіс.

При цьому чиновник зазначив, що питання експорту з порядку денного не знято. До нього сторони повернуться під час обговорення третього траншу ЄС. Домбровскіс сказав, що багато питань протягом даного співробітництва Україна вирішує швидко. Буквально єдине невирішене питання - проблема експорту лісу-кругляка.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Війна в Україні таки дійшла до Ані Лорак, але з іншого боку: росіяни знищили будинок Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль" Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків
Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду перенесла на незначний термін розгляд питання про завершення третього перегляду програми розширеного фінансування для України.