Державні північнокорейські ЗМІ опублікували в суботу, 18 березня войовниче пропагандистське відео, яке демонструє, як армія КНДР знищує американські війська, повідомляє Daily Mail. Видання зазначає, що "вибух" авіаносця США відбувся через кілька днів після того, як Кім Чен Ин погрожував рознести Америку у "попіл".

Створювачі ролика використали кадри з військових навчання Foal Eagle США і Південної Кореї, які раніше засудив уряд Північної Кореї.

Відео опублікували на YouTube- каналі Uriminzokkiri. Цей канал розмістив також інші скандальні кліпи, в яких зображені північнокорейські війська, що "бомблять" Америку.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Європейський Союз прийняв рішення ввести нові обмежувальні заходи проти Північної Кореї через випробування ядерної зброї.

Популярні новини зараз
Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами Пенсіонерам доплатять по 800 гривень: кому збільшать пенсію Один підпис – і борги на сотні тисяч: юрист застеріг від фатальних помилок під час перевірки газу В Україні підвищили ціни на комуналку: які послуги подорожчали
Показати ще