У Києві відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнської церемонії "Герої спортивного року-2018".

Дует стрільців Олена Костевич та Олег Омельчук

Були названі переможці у таких категоріях:

Найкращий спортсмен року: Олександр Абраменко – чемпіон зимових Олімпійських ігор у лижній акробатиці (фрістайл).

Найкраща спортсменка року: Олена Костевич – чемпіонка та бронзова призерка чемпіонатів світу та Європи, володарка світового рекорду.

Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки "Земля затремтить під ногами": ясновидець Герман побачив точний рік перемоги України Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору

Найкращий тренер року: Енвер Аблаєв – головний тренер збірної України з фрістайлу.

Сенсація року: Алла Черкасова – чемпіонка світу з боротьби.

Чемпіонка світу з боротьби Алла Черкасова

Найкраща команда року: Дует стрільців Олена Костевич/Олег Омельчук – бронзові призери чемпіонату світу та Європи, володарі світового рекорду.

Олімпійська надія України: Катерина Чорний – дворазова чемпіонка ІІІ Юнацьких олімпійських ігор з фехтування на шпагах

Катерина Чорний

Сильні духом (паралімпійські види спорту): Оксана Шишкова - володарка 6 нагород (2 золотих, 3 срібних і 1 бронзова) ХІІ зимових Паралімпійських ігор біатлону та лижних гонок серед спортсменів з порушенням зору.

Разом з олімпійцями: (неолімпійські види спорту): Ігор Любченко – чемпіон світу з таїландського боксу Муей Тай.

Ігор Любченко

Спортивна слава України (поза категорій): Стрілець Яків Железняк і баскетболістка Раїса Курвякова.

Видатне досягнення року: Дарина Білодід – чемпіонка світу з дзюдо

Як повідомляв Знай.ua, чемпіонка Європи і світу з дзюдо Дар'я Білодід виграла срібну медаль у рамках Гран-прі в грузинському Тбілісі.

18-річна українка не брала участь в першому раунді, а потім розібралася з опонентками з Грузії та Франції. У півфіналі Даша билася з дворазовою чемпіонкою Європи, призеркою Європейських ігор, чемпіонату світу та Олімпійських ігор угоркою Евою Черновицьки. У битві з нею Білодід виграла завдяки іппону після того, як угорка заробила 3 попередження.

У фінальній сутичці талановита українка зустрілася з француженкою Мелані Клемен. Представниця Франції перемогла та завоювала перше золото рівня Гран-прі у своїй кар'єрі. В свою чергу, українка вперше зазнала поразки з серпня 2017 року, коли програла в третьому раунді дебютного чемпіонату світу. Відзначимо, що у киянки була серія з 38 перемог.

Як повідомляв портал Знай.ua, українка Марина Мороз здобула впевнену перемогу у новому дивізіоні в UFC.