Олімпійський чемпіон Ріо-2016 зі спортивної гімнастики Олег Верняєв розповів, як готується до Олімпійських Ігор-2020, які пройдуть в Токіо.

За словами Верняєва, підготовка йде набагато складніше, оскільки він відновлюється після травм.

"Різниця колосальна, тому що до Ріо-2016 я готувався і йшов на повному ходу, а зараз мене вибивають травми. Набагато складніше, набагато гірше підготовка. Але ще є півтора роки, подивимося, як складеться. Якщо зараз плюс-мінус півроку за строками плече завантажу - воно пройде, тоді вистачить часу, щоб нормально підготуватися. Якщо ні, то тоді будемо дивитися, може, щось будемо прибирати, робити удар на конкретні снаряди, щоб не розпилятися.

Кожен старт - підготовчий до Олімпіади. Найголовніший до Олімпіади - це чемпіонат світу, відбір. Я роблю шість снарядів. Без цих шести снарядів команді важко так само, як і без будь-якого іншого багатоборця. Якщо хтось із багатоборців не зможе виступити, то це все. Значить, команда буде "плакати". Зараз у нас лічені люди. Якщо один-два снаряди ще якось закрити можна, то коли багатоборець "вилітає", то це все. Відбір на Олімпіаду дуже складний.

Загалом нормальний настрій, усі хлопці працюють, стараються, розуміють, що потрапити командою ми можемо, а окремо можуть потрапити лише одна-дві людини. І то, я вам чесно скажу, це дуже важко. В тому році, коли я ще не усвідомлював усе, думав, все просто, а зараз правила змінилися, все змінилося. Дуже складно.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Колишня Потапа Ірина Горова захопила стрункою фігурою: "Потрібно пахати"

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Петро Пахнюк працює, старається. Йому зараз треба до кінця відновитися після травм, повернутися до повного, нормального багатоборства. Для команди він важливий гравець. Бруси брусами, але нам зараз треба всім багатоборство відновлювати. Тому що через бруси потрапити - це треба виграти медаль. А командою – просто пройти всім рівно, і тоді потрапляють чотири людини.

Як каже мій тренер: "Кожен повинен думати про себе, піднімати свої снаряди, і тоді команда буде відмінно себе почувати", - розповів Верняєв в інтерв'ю "UA:Перший".

Нагадаємо, Верняєв зізнався, що минулий сезон був для нього дуже важким.

Як повідомляв портал Знай.ua, американська гімнастка стала чотириразовою чемпіонкою світу.