Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека поділився планами на майбутнє.

За словами тренера, він не збирається залишати клуб влітку.

Нагадаємо, що Фонсека часто згадується в іноземних ЗМІ, як один з претендентів на пост головного тренера різних клубів.

"Все веде до того, що я залишуся. У мене є ще один рік за контрактом з "Шахтарем". Я сподіваюся завжди бачити стільки фанатів на стадіонах, як сьогодні на матчі проти "Динамо".

Шкода, що на стадіонах України не завжди панує така атмосфера. Шкода, що вони не заповнюються повністю.

Подорожчання до 90%: споживачам анонсували "сюрпризи" рахунках за комуналку Цибуля тепер – у подарунок: українські фермери масово позбавляються овочу Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма

Тут (в Україні) живе більше 40 мільйонів людей, і керівництво футбольних органів має задуматися, чому люди не ходять на футбол. Я за ці три роки жодного разу не бачив, щоб хтось хоча б пальцем об палець вдарив, щоб щось змінити", - розповів Фонсека на прес-конференції після матчу Шахтар - Динамо.

Нагадаємо, у 30-му турі української Прем'єр-ліги в Харкові зустрічалися донецький "Шахтар" і київське "Динамо".

Матч Шахтар - Динамо закінчився внічию

Матч "Шахтар" - "Динамо" закінчився внічию – 1:1.

Поєдинок вийшов напруженим, з величезною кількістю жовтих карток, двома вилученнями і пенальті.

Дивіться відеоогляд матчу чемпіонату України:

Після фінального свистка стартувала головна частина програми: на стадіоні "Металіст" пройшла церемонія нагородження "Шахтаря" в якості чемпіона України, яка увінчалася піротехнічним шоу і концерт за участю Гайтани, Maruv і Олі Полякової.

Цей поєдинок став останнім дербі в сезоні, але турнірного значення він уже не мав.

Нагадаємо, "Шахтар" достроково завоював титул чемпіона України.

Донецький "Шахтар" виграв Кубок України сезону 2018/19, обігравши у фіналі в Запоріжжі першоліговий "Інгулець" з розгромним рахунком 4:0.
У першому таймі дублем відзначився Тете. Також гол на рахунку Жуніора Мораеса. У другому таймі четвертий м'яч забив Манор Соломон.

Зазначимо, що це рекордний 13-й Кубок України для "Шахтаря", та четвертий поспіль.

Як раніше повідомляв Знай.ua, Зінченко підпише новий контракт з "Манчестер Сіті".