Нападаючий ПСЖ і збірної Бразилії Неймар отримав травму в товариському поєдинку проти Катару (2:0), і не зможе виступити в Кубку Америки, який стартує 14 червня.
На 21-й хвилині матчу Неймар був змушений залишити поле через травму.
Як повідомляє офіційний сайт бразильської Федерації футболу, медичне обстеження виявило у футболіста розрив зв'язки гомілкостопа.
Нагадаємо, Неймар звинувачується у зґвалтуванні, яке нібито відбулося 15 травня в Парижі. При цьому сам футболіст готовий довести свою невинність.

Цю інформацію поввідомляє ESPN з посиланням на UOL.

У документі йдеться, що жінка познайомилася з Неймаром через соціальні мережі, де гравець запросив її до Франції. Жінка зупинилася в готелі Софітель в Парижі та зустрілась з Неймаром близько 8 вечора.

"Вони почали розмовляти, обмінювалися ласками, але в певний момент Неймар став агресивним і практикував статевий контакт насильницьким шляхом". йдеться у документі

Додається, що футболіст був напідпитку у момент скоєння злочину.

У своїх свідченнях, жінка стверджує, що вилетіла з Парижа 17 травня і була емоційно вражена, аби написати заяву в поліцію. Трохи згодом, вона зважилась заявити про це у Сан-Паулу.

Популярні новини зараз
В Україні зібралися змінювати розмір субсидії: кого це торкнеться у першу чергу Пенсіонерів заженуть у злидні: встановили недосяжні умови для гідної пенсії Ухилянтами можуть стати тисячі чоловіків: кого ТЦК подасть у розшук "Нафтогаз" висунув вимогу всім споживачам: на виконання кілька днів
Показати ще

Неймар
Неймар

Згідно з бразильським Кримінальним кодексом, у його сьомій статті, злочини, вчинені бразильцями, навіть якщо вони перебувають на іноземній території, підлягають бразильському законодавству.

Як повідомляв Знай.ua, Неймара позбавили капітанської пов'язки.

Нагадаємо, форвард ПСЖ Неймар вдарив фаната після програшу Ренну у фіналі Кубка Франції (2:2, пен. 5:6).