Український легкоатлет Богдан Бондаренко завоював бронзову медаль на ІІ Європейських іграх, які проходять в Мінську.
Бондаренко став третім з результатом 2,21 м.
Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Перше місце у стрибках у висоту посів білорус Максим Недосеков (2,27), друге - представник Росії Ілля Іванюк (2,26).

Як писав Знай.uа, українська самбістка Анастасія Сапсай завоювала золото Європейських ігор-2019 в Мінську. Змагання проходять з 21 по 30 червня. Чемпіонкою Європейських ігор стала Анастасія Сапсай, яка виступає у ваговій категорії понад 80 кг.

На шляху до фіналу вона здолала Карину Стефанович (9-0), а потім виграла у Катерини Калюжної (5-0) з Білорусі.

У фінальному поєдинку українка здолала грузинку Олену Кебадзе. Це золото стало для України вже третім на Європейських іграх-2019.

Варто зазначити, що у ваговій категорії до 48 кг володаркою срібної нагороди стала Анастасія Новікова. У фіналі українська самбистка програла представниці Росії Олені Бондаревої - 0:2.