Відомий російський боксер Максим Дадашев, який загинув у вівторок, 23 липня, у США, під час бою з пуерторіканцем Сабриэлем Матіасом переніс інсульт, але не зупинився. Спортсмена забрали з рингу в лікарню, де він впав у кому і через три дні помер.

В Instagram-профілі загиблого боксера з'явилася публікація, в якій описується фізичний і моральний стан спортсмена під час його останнього бою.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Хочете знати, що таке справжня сила духу, вища воля до перемоги? Що значить бути воїном, воїном за життя? Перегляньте цей бій і знайте, що коли ви ставите питанням, як Макс з його рівнем захисту пропускає стільки ударів, згідно з висновком оперував його лікаря, він вже переніс інсульт і продовжував бій, відчуваючи страшний, нелюдський біль, втрачаючи орієнтацію, але він не здався, він мільйон разів піднімався з колін від ударів долі, йшов вперед і ніколи не здавався!" – підписали фото Дадашева з сином.

View this post on Instagram

Хотите знать, что такое истинная сила духа, высшая воля к победе? Что значит быть воином , воином по жизни ? Пересмотрите этот бой и знайте, что когда вы задаетесь вопросом, как Макс с его уровнем защиты пропускает столько ударов, согласно заключению оперировавшего его врача, он уже перенёс инсульт и продолжал бой, испытывая страшную, нечеловеческую боль, теряя ориентацию, но он не сдался, он миллион раз поднимался с колен от ударов судьбы, шёл вперёд и никогда не сдавался!!!

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Анатолій Анатоліч показав, у кого найдовший, дружина не здогадувалася: "Рекорд?"

На один будинок - 7942 гривні: користувачі за лічильниками підрахували, у скільки обійдеться газ на сім'ю

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Показати ще

A post shared by Maxim MADMAX Dadashev (@dadashev__m) on

Нагадаємо, що у мережі з'явилося відео, на якому тренер Максима Дадашева просить його зупинити бій.

Як повідомляв портал Знай.uа, Ломаченко поділився зворушливим відео про загиблого Дадашева.

Також портал Знай.uа писав, що слідом за Дадашевим загадково загинув ще один російський боксер.