Півзахисник київського "Динамо" Мохаммед Кадирі відновлюється після м'язової травми, через яку був змушений пропустити декілька останніх ігор.
За словами футболіста, йому необхідно ще близько двох-трьох тижнів для відновлення.
"Лікарі кажуть, що для відновлення мені потрібно ще три тижні, але я вважаю, що буде досить і двох, адже я хлопець з Африки. Після цього сподіваюся повернутися в загальну групу і на поле під час ігор. Зараз я теж хочу грати, але доводиться проходити курс реабілітації. Крім процедур, я відвідую тренажерний зал, кручу велосипед та іноді плаваю в басейні.
Дуже переживаю з приводу того, що не перебуваю разом з командою, таке відчуття, ніби щось втрачаю. Для футболіста бути з командою - це все одно, що бути із сім'єю, адже команда - це і є твоя родина. На жаль, травма - це те, що може статися з кожним, тому нічого не поробиш, повинен запастися терпінням", - розповів Кадирі в інтерв'ю офіційному сайту "Динамо".

Як писав Знай.ua, головний тренер "Динамо" Олексій Михайличенко визнаний найкращим у восьмому турі Чемпіонату України, повідомляє прес-служба УПЛ.

Олексій Михайличенко
Олексій Михайличенко

Михайличенко замінив на цій посаді Олександра Хацкевича. До цього призначення Михайличенко працював у клубі в якості спортивного директора.

Олексій Михайличенко, ФК Динамо
Олексій Михайличенко, ФК Динамо

Президент "Динамо" Ігор Суркіс розповів, чим керувався при виборі нового головного тренера команди.
"Я з величезною повагою ставлюся до Вернидуба. Він виконав величезну роботу в тій команді ("Зорі"), де працював. І в тій команді працювати було набагато складніше, ніж у київському "Динамо". Немає тих можливостей. Насамперед, команда не мала свого дому, але вона виступала на досить високому рівні, і не було таких великих провалів.
Але моє рішення було зроблено з однієї простої причини: Михайличенко був у курсі всього, що відбувалося в київському "Динамо". Від нього не було таємниць. Він займався трансферною політикою, він 4-5 раз на місяць виїжджав у відрядження, дивився ігри інших команд, спілкувався з Хацкевичем, бачив тренувальний процес, знає команду зсередини", - сказав Суркіс в ефірі програми "Профутбол".

Нагадаємо, що Михайличенко вже працював з "Динамо" з 2002 по 2004 роки, а також у 2012 році.