16 вересня дев'ятирічна американка Перл Джонсон підкорила одну з найскладніших вершин в США.

Дівчинка за чотири дні і три ночі піднялася на знамениту скелю Ель-Капітан. Таким чином, Перл стала наймолодшою скалолазкою (серед хлопців і дівчат), яка пройшла цей маршрут.

Джонсон побила попередній рекорд, що належав також американці Селлі Шнайтер, яка пройшла цей маршрут у 10 років в червні 2019 року.

Перл Джонсон здійснювала сходження в парі зі своєю мамою Джанет та її товаришем Ніком Салленсом з рятувальної служби Йосемітського парку. Батько Перл, Філіп, рейнджер Йосемітського парку, спостерігав за сходженням з долини, та чекав їх на верху скелі.

"Мене запитували, чі переживаю я за сходження зі своєю дочкою. Я завжди відповідала - ні. Нам було комфортно на скелі, крім того ми з Перл багато лазили разом раніше і я знала, на що вона здатна", - поділилася враженнями Джанет.

Популярні новини зараз

Boeing 737 авіакомпанії Ryanair спалахнув, як факел в повітрі: перші кадри з літака

У Києві некерований Renault зніс зупинку з людьми, водія збирали по частинах: відео дорожного пекла

Євробляхи опинилися поза законом: водії висловилися про штрафи

На світ насувається "найбільша за п'ятдесят років" небезпека, відчує кожен

Показати ще

Американка Перл Джонсон підкорила одну з найскладніших вершин в США
Американка Перл Джонсон підкорила одну з найскладніших вершин в США

Як писав Знай.ua, 35-річний скелелаз Дані Арнольд встановив новий світовий рекорд, піднявшись на пік гірського масиву в Альпах за рекордно короткий час, повідомляє ТСН
 
Арнольд піднявся на пік Тре Чіно де Лавердо (Італія) за 46 хвилин і 30 секунд. Відзначається, що на 550 метрів він зійшов без спорядження, спецзасобів і навіть страховки. 
 

Як раніше писав Знай.ua, альпіністи переміряють висоту Евересту, оскількі гора могла стати нижче.