6 листопада захисник російського "Зеніту" Ярослав Ракицький підтвердив завершення кар'єри в збірній України. Ексгравець "Шахтаря" зазначив, що за цілий рік жодного разу не отримав виклик у збірну. Про це йдеться в публікації футболіста у соцмережі Instagram.

"Десять років тому я дебютував за головну команду, а сьогодні кажу "до побачення". Я йду зі збірної України. Я чекав на виклик у команду протягом усього 2019 року", - зазначив Ракицький.

Своє рішення зоряний форвард пояснив тим, що "великий футбол став великою політикою".

"Саме страхом керуються люди, які розсилають запрошення в національну команду. Не навичками футбольної майстерності ви апелюєте. Футбол поза політикою?", - написав він.

Також Ракицький додав, що для нього було честю перемагати і доводити силу українців, "представляти кольори свого прапора на міжнародній арені".

View this post on Instagram

Поздравляю, Сборная Украины, с выходом на евро-20, желаю успехов, парни вы молодцы, игра классная! 10 лет назад я дебютировал за главную Команду, а сегодня говорю «до свидания». Я ухожу из Сборной Украины. Я ждал вызов в Команду на протяжении всего 2019 года. Но большой футбол стал большой политикой. Именно страхом руководствуются люди, которые рассылают приглашения в национальную команду. Не навыками футбольного мастерства вы апеллируете. Футбол в не политике? Для меня было честью защищать Сборную своей страны, честь побеждать и доказывать силу Украинцев. Честь представлять цвета своего флага на международной арене. Спасибо всем кто поддерживал и тем кто не поддерживал, Вы заряжали быть ещё сильнее. Я всегда бился на футбольном поле за победу для Украины! Желаю только золотых наград! Спасибо!

A post shared by Yaroslav_Rakitskyy_official (@rakitskyy_official) on

Нагадаємо, ексгравець збірної України забив неймовірний гол у Росії: відео.

Як повідомляв портал Знай.uа, ексгравець Динамо зворушливо привітав Блохіна з днем народження.

Також портал Знай.uа писав, що Ярмоленко отримав найгіршу оцінку за програний матч.