23 листопада відбувся матч в рамках 15-го туру Чемпіонату України Олександрія-Зоря з рахунком 1:0. Приймала матч Олександрія.

Олександрія - Зоря, Football.ua

Луганська Зоря стала одним з лідерів чемпіонату України, а команда Володимира Шарана грала без наставника, якого контрольно-дисциплінарний комітет УАФ дискваліфікував на два матчі.

Поразку від Олександрії стала другою за весь чемпіонат у луганчан.

Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Звертайте увагу на серійний номер: які гривневі банкноти можна продати за нечувані суми Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати

Перший тайм матчу пройшов без голів. В олександрійців був шанс забити пенальті, однак його рукою зупинив півзахисник Зорі Богдан Михайличенко. Пенальті спробував виконати Дмитро Гречишкін з Олександрії, але воротар Зорі Микита Шевченко зупинив м'яча в лівому куті воріт.

Після перерви Олександрія змогла заволодіти м'ячем і забити гол. Єдиний і переможний м'яч відправив у ворота Євген Банада.

Турнірна таблиця в даний момент виглядає наступним чином:

Турнірна таблиця чемпіонату України

Нагадаємо, раніше футбольний клуб з України вперше поповнився легіонером: подробиці.

Також Знай.uа писав, що Марадона пішов із Хімнасії, і дарма: чому легендарний аргентинець не може втриматися на одному місці.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що футбольний фанат виграв в лотерею і спустив всі гроші на придбання улюбленого клубу.