Екс-чемпіон світу за версією WBO в напівважкій вазі росіянин Сергій Ковальов (34-3-1, 29 КО) вимагає реваншу з мексиканцем Саулем Альваресом (53-1-2, 36 КО).
Ковальов заявив, що готувався до цього бою в "стислі терміни", тому не зміг повністю проявити себе.
Про це Ковальов написав в Instagram. За його словами, команда Альвареса просто все прорахувала.
Сауль Альварес нокаутував Сергія Ковальова, facebook.com/SaulCaneloAlvarez
Сауль Альварес нокаутував Сергія Ковальова, facebook.com/SaulCaneloAlvarez
"Ну, а тепер, давайте подивимося правді в очі... Канело не виграв би мене, якби бій відбувся після мого повноцінного відпочинку після мого попереднього бою з Ентоні Ярдом, до якого я почав підготовку на початку травня.
Команда Канело все розрахували і зробили мені комерційно цікаву пропозицію саме в той момент, коли я був вичавлений, як лимон, виснажливими тренуваннями і згонкою ваги до бою з англійцем, починаючи з травня. Спочатку бій з Ярдом був призначений на 29 червня, потім за 3 тижні до бою, бій перенесли на 24 серпня. Потім 3-х тижневий відпочинок і знову підготовка до бою на 2 листопада. І це все з урахуванням того, що я зганяв 12 кг, щоб вкластися в ліміт напівважкої ваги.
Сауль Альварес нокаутував Сергія Ковальова, facebook.com/SaulCaneloAlvarez
Сауль Альварес нокаутував Сергія Ковальова, facebook.com/SaulCaneloAlvarez
Не був я в таких умовах готовий до бою на 100%, але я прийняв виклик, так як не вмію включати задню, коли зроблено виклик на бій.
І то, при всіх цих умовах, я сподівався на свою перемогу, але на жаль, мені трохи не вистачило бензину і я втратив самоконтроль.
Все було прораховано командою Сауля. Тому, якщо Канело і справді вважає, що виграв мене, то він повинен підтвердити це в реванші, який можна провести, наприклад, у травні 2020 року. А так, перемога Канело", - пише Ковальов.

View this post on Instagram

🇷🇺Ну а теперь, давайте посмотрим правде в глаза... Канело не выиграл бы меня, если бы бой прошёл после полноценного моего отдыха после моего предыдущего боя с Энтони Ярдом, к которому я начал свою подготовку в начале мая. Команда Канело всё рассчитали и сделали мне коммерчески интересное предложение именно в тот момент, когда я был выжат, как лимон изнурительными тренировками и весосгонкой к бою с англичанином, начиная с мая месяца. Изначально бой с Ярдом был назначен на 29 июня, затем за 3 недели до боя, бой перенесли на 24 августа. Затем 3-х недельный отдых и снова подготовка к бою на 2 ноября. И это всё с учетом того, что я сгонял 12 кг, чтобы уложиться в лимит полутяжёлого веса. Не был я в таких условиях готов к бою #КанелоКовалёв на 100%, но я принял вызов, так как не умею включать заднюю, когда мне сделан вызов на бой👊🏼 И то, при всех этих условиях, я надеялся на свою победу, но к сожалению, мне немного не хватило бензина и я потерял самоконтроль. Всё было просчитано командой @canelo Поэтому, если Канело и правда считает, что выиграл меня, то он должен подтвердить это в реванше, который можно провести например в Мае 2020 года. А так, победа Канело. #КанелоКовалёв2 #крашер #Ковалёв #бокс #чемпион #реванш _______________________________________ 🇺🇸After my full recovery and enough time for my preparation to #CaneloKovalev2 I can get victory over @canelo on @dazn_usa 100%!!! I was tired after the fight against Anthony Yarde and didn’t have enough time for the rest and recovery my power for 100%. But I can’t say «NO»,when somebody makes the call to fight me. Everything was calculated by team of @canelo. Now a lot of people have a wrong opinion about our fight #CaneloKovalev. Let’s close these talk by #rematch #CaneloKovalev2 #krusher #Kovalev

A post shared by Sergey «KRUSHER» Kovalev (@sergeykrusherkovalev) on

Як писав Знай.ua, Альварес нокаутував Сергія Ковальова і став чемпіоном у чотирьох вагових категоріях.

Сауль Альварес, facebook.com/SaulCaneloAlvarez
Сауль Альварес, facebook.com/SaulCaneloAlvarez

Популярні новини зараз

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще

Після цієї перемоги Альварес очолив рейтинг найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії (P4P) за версією авторитетного журналу The Ring.

Як повідомляв портал Знай.ua, промоутер Едді Хірн заявив про готовність організувати бій Альвареса з Головкіним в травні 2020 року.