На днях Українська асоціація футболу (УАФ) прийняла рішення відновити чемпіонат України з футболу з 30 травня. А тим часом, топові клуби вже провели останні спаринги напередодні рестарту турніру.

Донецький "Шахтар" впевнено обіграв Оболонь-Бровар з рахунком 4:0. Після гри захисник донеччан Сергій Кривцов виклав на своїй сторінці в Instagram фотографії з поєдинку, під якою додав кумедний підпис.

Публікація Сергія Кривцова, скріншот: Instagram
Публікація Сергія Кривцова, скріншот: Instagram

"До появи дітей я на такі м'ячі головою вперед стрибав! P. S. 30 травня поновлюється чемпіонат. Готуємося", - підписав публікацію Сергій.

Варто також зазначити, що за дев'ять турів до фінішу сезону Шахтар випереджає Зорю і Динамо на 13 очок. До речі, в першому ж матчі після відновлення сезону на вболівальників чекає "класичне" дербі. Матч між Шахтарем і Динамо розпочнеться 31 травня о 17:00.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 7-13 квітня для всіх знаків Зодіаку: Тільцям не позіхати, Дівам зібратися, Стрільцям ризикнути Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері Картки перестануть працювати: "Ощадбанк" терміново попередив клієнтів Вагітність від 15-річного коштувала міністерці Ісландії у справах дітей посади: правда спливла через 30 років
Показати ще

Варто нагадати нашим читачам, що міністр охорони здоров'я України Максим Степанов схвалив рішення все-таки провести матчі чемпіонату і Кубка України починаючи з 30 травня. Після цього керівництво української Прем'єр-ліги відразу склало новий календар, згідно з яким команди почнуть грати вже на наступних вихідних.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, подружка молодої зірки "Динамо" Супряги похвалилася апетитними формами.

Як повідомляв Знай.uа сам собі шеф — Коноплянка перетворився на домашнього кухаря.

Знай.uа писав, в "Мілані" розповіли, коли Ібрагімович повернеться на поле після "ахіллесової" травми.