Даша Савіна стала відома вболівальникам як дівчина Владислава Супряги - українського футболіста, гравця київського "Динамо", чемпіона світу у складі молодіжної збірної України U-20. Однак їх стосунки не тривали вічно, і тепер красуня зустрічається з іншим перспективним атлетом - "шахтарівцем" Валерієм Бондарем. Такий трансфер не лишив громадськість байдужою, і на дівчину полився потік бруду, при чому не лише від користувачів інтернету, але й діячів футбольного світу. Савіна дала можливість висловитися усім, після чого дала жорстку відповідь хейтерам.

Читайте Знай в Google News!

Відповідним постом Даша Cавіна поділялася на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

View this post on Instagram

sweet dreams 💘 @hanna_mykhailova @angelina_stylist_kiev @f11studio

Популярні новини зараз

Київ наступає на п'яти Нью-Йорку, українців здивували рейтингом: "Більше ніде в Європі"

"Щасливі батьки" Дан Балан і Тіна Кароль здивували фотографією з дитячим візочком: "Ти подарувала маленьку себе”

Зеленський не стримався після падіння АН-26 під Чугуєвом: "Наполягаю на тому..."

800 годин, 10 злетів і посадок - стали відомі останні слова пілота АН-26, який розбився в Чугуєві

Показати ще

A post shared by Dasha Savina (@savinadasha) on

"Отже, я вам вчора дала виговоритися. До речі, не видалила жодного повідомлення, навіть самі мерзенні. Тепер моя черга. Поговоримо? 😉

⠀- ви бачите тільки те, що вам дозволяють побачити. Все головне залишається в нижній частині айсберга. Не судіть про те, чого не знаєте. А ви не знаєте нічого, а я не хочу копатися в особистому.

- ви можете дорікнути людини всім: вчинками, характером, минулим і навіть зовнішністю ... Ніколи не дорікайте його любов'ю, адже ви не знаєте, що відчуває людина і як чисті його почуття

- жінки не йдуть просто так. Просто тому що захотілося, просто тому що розлюбила, просто тому що кого-то зустріла. Ні. Бог нагородив жінку терпінням і вона до останнього сподіватиметься, вірити і чекати. Вона йде тоді, коли її терпіння дає збій і самі небеса безсилі вже щось зробити. Іде, знаючи, що назад дороги немає.

- наявність вибору у жінки закінчити відносини з власної ініціативи і думати про себе теж для деяких є страшним недоліком, навіть злочином. При тому, що для багатьох чоловіків міняти партнерок як рукавички, змінювати свою половинку, брехати - це норма.

- тепер з приводу істерик деяких коментаторів про «зламала кар'єру, через тебе не перейшов в Аякс ...» Наївні ви мої, не все, що пишуть в ЗМІ- правда, частіше це роздутий піар, часто брехня. Невже ви і в правду думаєте, що молодий 18-річний на той момент хлопець міг приймати рішення ??? <...> Все було вирішено без нього! 🤞Так що, не шукайте винних. Весь складний для Влада період я була з ним і в Дніпро за ним поїхала, і підтримувала у всьому. І нас поливали брудом ті ж Хейтер, які зараз звеличують Влада і ллють бруд вже на нас з Валерою. Я це вже проходила, тому я - стресостійка. На сьогоднішній день, все прекрасно у Влада склалося і розлучилися ми з ним на гребені його хвилі, на зльоті його кар'єри", - написала дівчина.

Також вона звернулася до "колег по футбольному цеху", закликавши їх проявити професіоналізм і людяність й не лізти в особисте життя.

View this post on Instagram

Итак, я вам вчера дала выговориться. Кстати, не удалила ни одного сообщения, даже самые гнусные🤞 Теперь моя очередь. Поговорим?😉 ⠀ - вы видите только то, что вам позволяют увидеть. Всё главное остаётся в нижней части айсберга. Не судите о том, чего не знаете. А вы не знаете ничего, а я не хочу копаться в личном. ⠀ - вы можете упрекнуть человека всем: поступками, характером, прошлым и даже внешностью... Никогда не упрекайте его любовью, ведь вы не знаете, что чувствует человек и как чисты его чувства ⠀ - женщины не уходят просто так. Просто потому что захотелось, просто потому что разлюбила, просто потому что кого-то повстречала. Нет.Бог наградил женщину терпением и она до последнего будет надеяться, верить и ждать. Она уходит тогда, когда её терпение даёт сбой и сами небеса бессильны уже что-то сделать. Уходит, зная, что назад дороги нет. ⠀ - наличие выбора у женщины закончить отношения по собственной инициативе и думать о себе тоже для некоторых является страшным недостатком, даже преступлением. При том, что для многих мужчин менять партнёрш как перчатки, изменять своей половинке, лгать- это норма. ⠀ - теперь по поводу истерик некоторых комментаторов про « сломала карьеру, из-за тебя не перешёл в Аякс...» Наивные вы мои, не всё, что пишут в СМИ- правда, чаще это раздутый пиар, часто ложь. Неужели вы и в правду думаете, что молодой 18-летний на тот момент парень мог принимать решение??? Ссылочку прилагаю https://football24.ua/ru/dinamo_predlozhilo_za_suprjagu_znachitelno_bolshe_chem_ajaks_i_rb_lejpcig__smi_n480445/amp/. Всё было решено без него!🤞Так что, не ищите виноватых. Весь сложный для Влада период я была с ним и в Днепр за ним поехала, и поддерживала во всём .И нас поливали грязью те же хейтеры, которые сейчас превозносят Влада и льют грязь уже на нас с Валерой. Я это уже проходила, поэтому я-стрессоустойчивая 💪🏻😉На сегодняшний день, всё прекрасно у Влада сложилось и расстались мы с ним на гребне его волны, на взлёте его карьеры ⠀ - теперь хочу отметить особую публику( нет, не ботов и хейтеров с левых акаунтов, с ними всё ясно и так), а так сказать, коллег по футбольному цеху.... (продолжение листайте и читайте)👉🏻

A post shared by Dasha Savina (@savinadasha) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Динамо vs Шахтар: гаряча дівчина Супряги опинилася в обіймах Бондаря.

Як повідомляв портал Знай.ua, Президент спробував пограти у футбол, обійшлося не без інцидентів - поцілив у голову підлітку.

Також Знай.ua писав, Судять не гірше чоловіків: Монзуль та інші арбітри в футболі.