У 7 випуску 3 сезону " Майстер Шеф. Професіонали " кулінари подорожували по кулінарній карті судді Ектора Хіменес-Браво. Не всім вдалося гідно пройти випробування і впоратися з битвою.

Для першого випробування учасники самостійно розділилися на 3 команди. Кожна команда вибрала по 2 учасники, яких вважають найрозумнішими. Адже саме їм-інтелектуалам під силу вирішити кулінарне завдання із зірочкою від суддів 3 сезону " Майстер Шеф. Професіонал".

Команди вирушили в кулінарну подорож країнами, де готував Ектор. Вони повинні були приготувати по одній зі страв цієї країни, а інтелектуали повинні були відтворити його і позначити послідовність маршруту. Впоратися вдалося не всім і чорні фартухи отримали 2 учасники.

У другому конкурсі учасників перевірили на охайність. Їм видали білосніжні Комбінезони і за їх станом в кінці конкурсу визначали переможця. У підсумку 4 учасники отримали чорні фартухи.

Популярні новини зараз

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Світлана Лобода знайшла в 10-річній доньці "конкурентку" через її красу: "Ти така мавпа"

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Показати ще

У битві чорних взяли участь Влада, Владислав, Віктор, Руслан, Ліля та Віталій.

Власникам чорних фартухів навмання потрібно вибрати по одній картці з певною буквою, всього таких карток сім, і за півтори години приготувати страву, інгредієнти якого будуть починатися тільки на неї.

У Лілі буква "С", У Руслана – "Г", у Віктора – "К", у Владислава – "Б", у Влада – "М", у Віталіка – "В", а останню букву" П " забрав Володимир Ярославський.

У підсумку судді звертали увагу не тільки на якість страв, а й на набір інгредієнтів у ньому. За 1,5 години учасники готували страви.

Найгіршим судді визнали страву Влада Давиденко. Саме він і покинув кухню"МастерШеф".

Раніше ми повідомляли, "Холостяк" Макацарія показав свої кулінарні таланти на"МастерШеф".

Як повідомляв "Знай.uа", актори "Дизель Шоу" несподівано замінили суддів на Майстер Шеф.

Також "Знай.uа" писав, що Мішина нагодувала" холостяків " Макацарію і Михайлюка вишуканою стравою.