Завдяки виконавчій службі вдалося стягнути аліменти на дитину, які не платили 16 років. Про це розповіли в Міністерстві юстиції України в Facebook.

"На виконанні у Миргородському міськрайонному відділ державної виконавчої служби Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції. м.Суми. З квітня 2013 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дитини, починаючи з лютого 2005 року", - сказано в повідомленні.

Постановою державного виконавця накладено арешт на все майно боржника та його рахунки, відомості внесені до державних реєстрів прав рухомого та нерухомого майна. Крім того, для забезпечення вимог щодо сплати аліментів, державним виконавцем до боржника застосовано заходи, передбачені частиною 9 статті 71 Закону України "Про виконавче провадження".

"Завдяки застосуванню встановлених Законом обмежень, боржник сплатив 16-річний борг 111 124 грн, штраф 55 562 грн та виконавчий збір у сумі 11 112 грн. Всього протягом 22-28 березня органи ДВС стягнули 111,5 млн грн аліментів. З них 23,6 млн грн проблемної заборгованості. В цілому ж з початку 2021 року стягнуто 1,3 млрд грн аліментних платежів, з яких 260,1 млн грн – завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень", - сказано в повідомленні.

Раніше ми повідомляли, крик душі заробітчанина почула вся Україна, зачепив за живе.

Популярні новини зараз

Єлизавета II потрапила у скандал через лист школярам з Севастополя: "визнали" Крим російським

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

"Червона" зона захопить ще чотири міста: хто потрапить під обмеження з 18 жовтня

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Показати ще

Як повідомляв "Знай.uа", батьки благають терміново скасувати ЗНО в школах.

Також "Знай.uа" писав, що українцям розповіли про оформлення субсидії в 2021 році, скільки йде часу.