У районі операції Об'єднаних сил у Маріуполі, на базі 3-го Державного пожежно-рятувального загону, передали Головному управлінню ДСНС у Донецькій області спеціальну машину радіаційної та хімічної розвідки та лабораторного контролю (СМРХР-ЛК).

Лабораторія обладнана сучасними приладами для оперативного аналізу ситуації, проведення радіаційної та хімічної розвідки, засобами для відбору проб та ідентифікації невідомих речовин. Про це повідомили в пресштабі ООС.

Вона також оснащена засобами індивідуального захисту особового складу, в тому числі захисними костюмами, дихальними апаратами і засобами для ліквідації витоків хімічних речовин.

машина радіаційної та хімічної розвідки, фото з Facebook ООС
машина радіаційної та хімічної розвідки, фото з Facebook ООС

Обладнання було надано в рамках проекту "Посилення спроможності України щодо реагування на НС, пов'язані з небезпечними хімічними речовинами".

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

"Швидке визначення характеру загроз на місці НС вкрай важливо для порятунку людей. Адже йдеться про можливість аварійно-рятувальних служб приймати своєчасні рішення та оперативно реагувати на надзвичайні ситуації", - зазначив Генрік Вілладсен.

Дослідження виявили ряд екологічних ризиків на Сході України. Більше 80% пошкоджених об'єктів на Донбасі відносяться до категорії підвищеної небезпеки. Крім того, у 2014-2019 роках відбулося понад 500 збоїв у роботі місцевих промислових підприємств.

Нагадаємо, захисники помітили на Донбасі нові об'єкти бойовиків.

Як повідомляв портал Знай.uа, ЗСУ на Донбасі отримали рятувальне обладнання.

Також портал Знай.uа писав, як захисниця України зважилася на сміливий вчинок і стала прикладом для побратимів.