МОЗ оновило карантинне зонування.

Зараз суворі обмеження діють у Києві та 11 областях України. Харківська область тепер офіційно перейшла з "помаранчевої" в "червону" зону. "Жовтих" зон теж стало більше.

У "червоній" зоні:

М. Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська, Харківська області.

У "помаранчевій" зоні:

Популярні новини зараз

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Локдаун накрутив тарифи у київських маршрутках: по 10, але не для всіх

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Показати ще

Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області.

В жовтій зоні:

Івано-Франківська, Закарпатська, Херсонська області.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Відомий медик порівняв локдаун в Україні та Ізраїлі: "це дитячий садок". Лікар-анестезіолог медичного центру "Рамат Авів" Борис Бриль (Тель-Авів, Ізраїль) порівняв локдауни в Ізраїлі та Україні, вакцинацію в двох країнах, а також протоколи лікування хворих на COVID.

Як повідомляє портал «Знай.иа» Ляшко назвавши дату виходу Прикарпаття з "червоної зони": перемогли. Віктор Ляшко заявив, що з 10 квітня Івано-Франківська область може перейти в "жовту зону" карантину. Також карантин послаблять і в Закарпатській області.

Також «Знай.иа " писав, що Кабмін поки не буде вводити тотальний локдаун, але ситуація напружена: Денис Шмигаль подякував місцевій владі. В ході засідання уряду прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про нинішню ситуацію із захворюванням COVID-19 і ймовірні плани на найближче майбутнє. Йшлося про можливість запровадження Всеукраїнського локдауну.