Стало відомо, що Верховна Рада України сьогодні, 13 квітня 2021 року, прийняла закон, що звільняє учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в нинішньому навчальному році, від проходження ДПА (Державної підсумкової атестації).

Важливе рішення було прийнято, враховуючи пандемію коронавірусу COVID-19, з метою забезпечення рівних можливостей для учнів.

Голосування за звільнення школярів від атестації, фото: Знай.ua
Голосування за звільнення школярів від атестації, фото: Знай.ua

Проте, учні 11-х класів все ж мають право пройти ДПА, за власним бажанням, зокрема у формі ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання).

"За" проголосували 295 народних депутатів України, "Проти" - всього 11 осіб, троє утрималися і 26 не голосували.

Популярні новини зараз
Потап відповів Анастасії Приходько на її "фе" щодо репера та нагадав про головного ворога: "Ми всі патріоти" Стильна Катерина Кухар вразила неймовірним образом згадавши про основний закон Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Також відомо, що і учні 4-х і 9-х класів будуть звільнені від обов'язкового проходження ДПА. Це дозволить організовано закінчити навчальний рік для учнів вищеперелічених класів, на думку представників Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, харківські школярі відкрили сезон купання у фонтані і нарвалися на розлючених городян: "Мавпник!"

Як повідомляв "Знай.ua", шкільне меню в Україні стало більше і різноманітніше: рибка, йогурт і банан. У Глеюватській громаді впроваджено повністю безкоштовне харчування для всіх вихованців та учнів навчальних закладів

Знай.ua писав, українці зможуть отримувати пенсії в один дотик-більше ніяких черг. З вересня цього року пенсійні нарахування будуть переводити на банківську карту одержувача виплат.