Українці все частіше залишають свої скарги на обслуговування в Державному банку ПриватБанк. Клієнти відзначають не тільки нав'язливі дзвінки, але і вимоги конфіденційної інформації.

Цього разу українці скаржаться на те, що від банку надходять часті докучливі дзвінки. Причому з різних номерів і заблокувати їх неможливо. Відповідний відгук клієнт опублікувала на сайті Мінфін.

"Завів додатковий номер телефону для розміщення оголошень і покупок в інтернет магазинах. Через кілька тижнів почався спам від Приватбанку, по два дзвінки поспіль з різних номерів. Відмовився від послуг цього банку", - скаржиться Користувач.

Інший клієнт скаржиться, що йому наполегливо щогодини пропонують забрати карту, яку він не замовляв і дзвінки не припиняються, йдуть щогодини з самого ранку.

"Я не замовляла карту Голд. З ранку, через кожну годину дзвінки від робота-заберіть карту у відділенні. Один номер блокуєш - через годину робот дзвонить з іншого номера, всі номери на 067 починаються. Дістали!",- пише клієнт.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Показати ще

У банку відреагували на повідомлення і вибачилися за те, що доставили незручності. Також відзначили, що всі непотрібні дзвінки можна відключити за допомогою оператора.

ПриватБанк, фото: Мінфін
ПриватБанк, фото: Мінфін

ПриватБанк, фото: Мінфін
ПриватБанк, фото: Мінфін

Раніше ми повідомляли, ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку, новий номер вже не допоможе.

Як повідомляв "Знай.uа", виверти банків на кредитах викрили, як не потрапити на гігантські відсотки.

Також "Знай.uа" писав, що ПриватБанк закриває відділення по всій Україні.