Акторка студії "Дизель шоу" Вікторія Булітко відповіла на питання своїх підписників та розповіла багато особостої інформації.

Відповідне відео з'явилося на сторінці "Дизель шоу" у соцмережі Інстаграм.

"Вікторія Булітко відповідає на запитання глядачів. Ви дочекалися - Вікторія Булітко відповідає на ваші запитання з соцмереж. Хто навчив актрису грати на гітарі? Чи не ревнує хлопець Віки її до артистів і шанувальників? Деякі відповіді вас дуже здивують!", - йдеться у повідомленні. Дизель Студіо

Вікторія Булітко зізналася, що їй завжди подобалася акторська діяльність, але оскільки вона народилася в індустріальному місті, то планувала вступати у технічний виш. Проте, дівчині порадили спробувати свої сили у театральному і вона вступила туди.

Вікторія Булітко, instagram.com/dizelstudio
Вікторія Булітко, instagram.com/dizelstudio

Популярні новини зараз
За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет 30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

У "Дизель студіо", як розповіла Вікторія Булітко, вона потрапила завдяки своїй наполегливій праці та щасливому збігу обставин. Акторка зізнається, що вона просто кайфує від своєї роботи й не може без неї жити.

Вікторія Булітко також розповіла, як навчилася співати під гітару. Перших акордів дівчину навчив батько, далі вже сама. Проте, як зізналася акторка, професіонально грі на гітарі вона не навчалася.

Акторка не вважає себе екстремалкою і все, що пов'язане з ризиком для життя та здоров'я намагається, оминати. На запитання підписників про те, чи ревнує її молодий чоловік через роботу, Булітко відповіла, що навпаки він її дуже добре розуміє, адже сам раніше займався музичною діяльністю.

Вікторія Булітко також зробила відверте зізнання. Виявляється, акторка відчуває, що для повного щастя хотіла б народити дитину і стати матір'ю.

Нагадаємо, найпопулярніші "папаньки" України стали зірками диско: як розважалися актори "Дизель шоу". Улюблені актори в абсолютно нових амплуа

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вікторія Булітко з "Дизель шоу" обдурила українців: "Життя мене зводить...". Вікторія Булітко розкинулася на асфальті, задерши ноги до верху

Також "Знай.ua" писав, акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся. Дівчина здивувала різкою зміною образу