Стало відомо про те, як Нова пошта упаковує товари під час відправки. Недоцільне використання коробок і додаткова вартість.

У Telegram-каналі "Чорний список" з'явився ролик, який записали звичайні клієнти Нової Пошти. Вони розпакували посилку, і були вкрай здивовані цією «доставкою майбутнього».

Коробка виявилася одна з найбільших, яка у них є в асортименті. Зверху можна побачити посилку, яка лежить в магазинному пакеті. Її розміри можна порівняти з ноутбуком.

Чоловіки на ролику здивувалися, навіщо їм така велика коробка, адже, туди могло поміститися ще як мінімум 3 таких посилки.

Популярні новини зараз
Франківський відморозок, що знущався з дівчат, спробував перекласти провину на постраждалих "Самі приходили" Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Всередині, під самою посилкою лежить величезна кількість паперу, яка призначена для того, щоб товар не пошкодився, однак, він був упакований так, що його це б не врятувало особливо, будь там щось крихке.

Не менше 8 метрів паперу просто так лежало на дні коробки, щоб зайняти порожнє місце.

При цьому, примітно, що чим більше коробка, тим дорожче обійдеться пересилання. У чому тут логіка, з'ясовувати доведеться довго.

Варто при цьому відзначити, що в компанії знають про цю проблему, і вже придумали, як її можна вирішити.

Тепер співробітники будуть упаковувати всі товари в коробки відповідного розміру. Все завдяки новій коробці-трансформеру.

Скарг було завжди багато, і вирішення проблеми знайшлося. На сторінці Нової пошти в соціальній мережі Facebook розповіли, як це працює.

Нагадаємо, що Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: будуть списувати автоматично.

Як повідомляв портал Знай.ua, "Нова пошта" презентувала нову послугу, але у відповідь почула обурення клієнтів.

Також Знай.ua писав, що шахраї обдурили літнього чоловіка, надіславши йому фальшиву посилку на"Укрпошту".