Наташа Корольова - 47-річна співачка, яка активно веде сторінку в соціальній мережі Instagram і частенько радує шанувальників всілякими фото і відео.

26 квітня 2021 року відзначається 35-та річниця катастрофи на Чорнобильській АЕС, яка сталася в 1986 році. Наташа Корольова приєдналася до обговорення цієї трагічної дати і заявила, що їй тоді було всього 12 років. Її подруга Наташа Папкіна прийшла в школу і заявила, що їм дзвонили родичі з Бейрута і відзначили, що по радіо сказали про страшний вибух в Чорнобилі.

Чорнобиль, фото: Знай.ua
Чорнобиль, фото: Знай.ua

"Трагедія 26 квітня 1986 року розділила життя на до і після, вплинувши на життя і долі сотень тисяч людей та їхніх дітей, онуків... Важко уявити наслідки цього вибуху, про який ми тоді мало що знали. Але я знала, що і мій улюблений тато, і я, будучи дитиною, а також інші артисти повинні були виступити перед ліквідаторами аварії, і ми це робили, не думаючи про наслідки, про те, як опромінення вплине на життя і смерть мого тата, що буде зі мною. Тому що це був наш обов'язок - один одному допомагати", - заявила Наташа Корольова.

Фото з Чорнобиля та Прип‘яті Павла Томенка
Фото з Чорнобиля та Прип‘яті Павла Томенка

Тоді їй вдалося подивитися в очі справжніх героїв, які віддали свої життя за порятунок інших українців і населення планети від непоправної трагедії. Навіть зараз у виконавиці йдуть мурашки по шкірі під час написання цього тексту. Катастрофа на ЧАЕС навчила Корольову цінувати життя. Наташа присвячує цю публікацію всім, хто вижив і загинув і пережив болісні страждання.

Популярні новини зараз

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Наталя Могилевська видала неочікуване зізнання учаснику шоу "Співають всі": "Заміж без сумніву"

Показати ще

Нагадаємо, чоловік Наташі Корольової роздягнувся на камеру після скандалу зі зрадою: "Що за срам"

Як повідомляв "Знай.ua", Наташа Корольова запалила в розпал пандемії заради коханого чоловіка і це не Тарзан

Знай.ua писав, Наташа Корольова влаштувала грандіозну "вечірку" в розпал пандемії: "Купалася в любові і квітах"