На офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України з'явився перелік особистостей, які створюють загрозу національній безпеці.

У наданому списку близько 200 осіб, серед яких можна помітити прізвище і одного з найпопулярніших зірок російського шоу-бізнесу Моргенштерна. Він знаходиться на 25 місці з 29 квітня 2021 року.

Моргенштерн, скріншот: mkip.gov.ua
Моргенштерн, скріншот: mkip.gov.ua

Списком займається Мінкульт на підставі звернень РНБО (Ради національної безпеки і оборони України), СБУ (Служби безпеки України), а також Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення. Зараз же рішення було винесено за поданням СБУ. Алішер Валєєв не проводитиме концерти в нашій країні. Перелік осіб постійно оновлюється, що І сталося сьогодні, 29 квітня.

У списку також можна помітити покійного Валентина Гафта, Олега Газманова, Сергія Безрукова, надію Бабкіну, Федора Бондарчука, Михайла Боярського, Фреда Дерста з Limp Bizkit, Жерара Депардьє та багатьох інших.

Популярні новини зараз

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Оля Полякова голосно відгукнулася про творчість Тіни Кароль: "На**й кому потрібна"

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

Моргенштерн, скріншот: mkip.gov.ua
Моргенштерн, скріншот: mkip.gov.ua

Раніше Алішер зазначав, що не планує їхати в Україну на виступи, так як відчуває "банальний страх". Однак не зумів привести конкретні аргументи на захист своїх побоювань.

Нагадаємо, Моргенштерн боїться їхати в Україну, земляки йому відповіли: "Зібров тут життя прожив". "Найімовірніше, що ми не поїдемо до Києва, там починаються якісь дивні, прикольні штуки",-заявив він.

Як повідомляв "Знай.ua", кумир українських дітей Моргенштерн наблизився до своєї аудиторії - надів підгузник

Знай.ua писав, агресивні фанати "чистоти нації" побили хлопця за російський реп у центрі Києва: "Палець відріжемо"