Народний депутат Андрій Павловський розповів про те, хто і чому втратить субсидію.

Адже відомо, що за три роки кількість людей з пільгами скоротилася більш ніж удвічі. Уряд зовсім недавно підтримав черговий проект, який посилює вимоги і тепер приводів для відмови стає ще більше. Про це нардеп заявив у колонці для Української правди.

оформлення субсидій, скріншот з відео
оформлення субсидій, скріншот з відео

І всьому цьому є проста мета - скоротити бюджетні витрати. Бо за чотири роки, з Грудня 2017 року, кількість одержувачів субсидії скоротилася з семи до менше трьох мільйонів.

Зараз підставою для відмови в отриманні субсидії можуть тепер виступити наявність банківських депозитів, перетин кордону, одноразові покупки і покупка валюти. Кабінет Міністрів України також прийняв рішення про скасування діяльності та повноважень комісій, які працюють при місцевих органах влади.

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Показати ще

Саме вони призначають субсидії в деяких нестандартних ситуаціях, включаючи втрату майна через пожежу, а також при заборгованості за дороге лікування.

Субсидії, фото: Unian
Субсидії, фото: Unian

Нагадаємо, українцям запропонували зробити податки в кілька разів менше-потрібно лише поставити підпис. Українець пропонує змінити ставку ПДВ до 5-10% на продовольчі товари, і товари легкої промисловості.

Як повідомляв "Знай.ua", кияни масово отримують "листи щастя" від комунальників: скільки заплатимо за гарячу воду

Знай.ua писав, в Україні різко зросла кількість розлучень, експерт все пояснив: "Не встигла народити 5 дітей, як уже в могилу"