Президент України Володимир Зеленський розповів громадянам, який фактор є найважливішим для держави.

Відповідний пост з'явився на його сторінці в Instagram.

Протягом двох років свого президентства Володимир Зеленський намагається якомога швидше залагодити конфлікт на Сході України і навіть зміг у цьому трохи досягти успіху. Оскільки з Російською Федерацією домовитися не виходить, український гарант залучає допомогу європейських і західних колег.

Володимир Зеленський, іnstagram.com/zelenskiy_official
Володимир Зеленський, іnstagram.com/zelenskiy_official

Сьогодні Володимир Зеленський вирішив в черговий раз нагадати українцям, наскільки в країні важливо підтримувати мирну і безпечну обстановку. Адже саме ці фактори є запорукою благополуччя.

Популярні новини зараз
У Києві люди загинули просто на вулиці через зачинене укриття: "Поки стукали, якраз прилетіло" Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф Про яку кашу краще забути пенсіонерам – шкоди від неї більше, ніж користі Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

"Безпека — головна умова існування держави та одна з найважливіших цінностей для українців", - коротко написав президент.

Пост Володимира Зеленського в Instagram / скріншот
Пост Володимира Зеленського в Instagram / скріншот

Українці відразу вловили відсилання на страшну подію в російській Казані, де хлопець влаштував розстріл у школі. Громадяни акцентували увагу Володимира Зеленського на безпеці в школах, а також підтримали його слова. Звичайно ж, не обійшлося і без негативу на адресу гаранта.

Коментарі / скріншот
Коментарі / скріншот

Коментарі / скріншот
Коментарі / скріншот

Нагадаємо, що у Володимира Зеленського "з'явилася" ще одна улюблена жінка.

Як повідомляв портал Знай.uа, Володимир Зеленський трепетно привітав українців з Днем Перемоги над нацизмом.

Також Знай.uа писав, що ветеран Другої світової пояснив Володимиру Зеленському, як захищати країну: "щоб у вас вистачило мужності"