На Полтавщині батько набрав аліментний борг у 103 тисячі гривень і через це був позбавлений деяких прав. Щоб вийти з положення чоловік уклав договір дарування.

Про це розповіли в Міністерстві юстиції України.

У сім'ї процес сплати аліментів не почався з набранням чинності рішення суду. Тому батько, який мав дбати про фінансове благополуччя своїх дітей, накопичив 103 тисячі гривень боргу і тимчасово був позбавлений деяких прав.

Так, батька обмежили в праві на: полювання, виїзд за кордон, керування автомобілями та користування зброєю.

Примітно, що і без того велика сума боргу по аліментах збільшилася штрафом за несвоєчасну сплату коштів у розмірі понад 6 тисяч гривень і 10 тисячами гривень виконавчого збору.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Аліменти, фото: prostir.ua
Аліменти, фото: prostir.ua

Для того, щоб швидко розібратися з питанням утримання сім'ї, чоловік прийняв рішення укласти договір дарування. Завдяки йому діти отримали у власність будинок, а мати дітей відмовилася від претензій по сплаті аліментів.

Таке рішення аліментного спору прописано в Сімейному кодексі України і називається "Договір про припинення права на аліменти для дитини у зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно" (Житловий будинок, квартиру, земельну ділянку та інше).

При цьому дана домовленість не звільняє батьків, які не проживають з дитиною від обов'язку брати участь в додаткових витратах на неї.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Арешт рахунку онлайн: у Мін'юсті показали, що робитимуть з боржниками, у яких порожні кишені

Як повідомляє портал «Знай.иа» Потрібно встигнути до суду: у Мін'юсті розповіли, як захистити права постраждалих у ДТП

Також «Знай.иа " писав, що Довелося заплатити: українським працівникам заборгували 217 мільйонів