В Україні вже стартував дачний сезон, і городники вже висаджують розсаду у відкритий грунт.

Цього разу розповімо, як поливати огірки і доглядати за листям, щоб вони не жовтіли. Огірок любить воду, тому поливати його потрібно часто, хоча цей овоч може вести себе недобре, пише Telegram-канал "Щоденник дачника".

Як поливати огірки

До початку цвітіння огірки можна поливати не частіше разу на тиждень (якщо пройшов дощ, можна не поливати зовсім). Це потрібно, щоб рослини розвивали сильну кореневу систему.

Після появи квітів поливати треба кожні 3-4 дні, а то і щодня (якщо на вулиці жарко). Огірки дуже люблять полив дощуванням - їх листя активно випаровує вологу-але якщо ви виявили на листках плями, що вказують на хворобу, дощування потрібно виключити і поливати тільки в борозенки, прокладені уздовж рядка рослин.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Росія може завдати потужного удару по Україні 20 листопада: посольство США застерегло всіх Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

У теплу погоду поливати слід у другій половині дня, але до 17.00, а якщо ночі холодні, рекомендується ранковий полив. Грунт під огірками після поливу повинна бути вологою на глибину не менше 40 см. під дорослі рослини для цього доведеться вилити приблизно 20-30 л води на 1 кв. м.

Що робити, щоб листя не жовтіли

  • Після появи сходів у фазі 3-4 листочків огірки потрібно обробити таким складом:
    у відро води додайте 30 крапель йоду, 20 г господарського мила і 1 літр молока. Обприскуйте такою сумішшю приблизно раз в 10 днів.
  • З вечора замочіть шматок хліба у відрі води, вранці розімніть хліб, додайте маленький пляшечку йоду і побризкайте огірки, 1 л.рідини на відро води (що залишилася зберігайте в пляшках в підвалі). Цим розчином огірки можна обробляти раз в два тижні і до осені.

Нагадаємо, які рослини не можна садити на одній грядці: корисна таблиця сумісності.

Як повідомляв портал Знай.ua , правильна підгодівля і підрізування: з цими порадами малина порадує вас багатим і солодким урожаєм до зими.

Також портал Знай.ua писав, як виростити солодкий буряк і зібрати багатий урожай: важливі Поради для городників.