Провідні банки України ускладнили процедуру грошових переказів. Фахівці пояснили, чим це загрожує.

Від головних фінансових установ країни, куди входять Приватбанк, Ощадбанк і Монобанк вимагають ускладнити систему грошових переказів. Причина у вимогах Нацбанку. Передбачається, що це має поліпшити безпеку грошових переказів, передає портал Типовий Херсон.

Відділення банку, скріншот: Youtube
Відділення банку, скріншот: Youtube

Як розповів економіст Євген Невмержицькій, нові правила поширюється на всі платіжні системи в країні. Одним із серйозних змін-вимога довгого одноразового пароля для підтвердження платежу.

Кредит у банку, кадр з відео
Кредит у банку, кадр з відео

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла
Показати ще

"Одноразовий пароль повинен містити не менше 8 символів, серед яких — маленькі та великі латинські літери. І використовуватися такий пароль повинен не довше 10 хвилин", - зізнався економіст.

Відзначимо, що дане нововведення ускладнює переклади, так як без листочка неможливо запам'ятати вісім цифр і доведеться постійно відриватися, щоб запам'ятати набір цифр.

Представники Національного банку відзначають, що даний процес ускладнить кібершахраїв перехопити пароль. Проблема, яка стала перед фінрегулятором, необхідність конкурувати з хакерами, які намагаються вдосконалювати свої програми.

Раніше повідомляли, українські рятувальники отримали вертольоти, оснащені останнім словом техніки: "Абсолютно безкоштовно".

Як повідомляв Знай.ua , українку жорстоко побили в літаку до Домінікани:"почали х**рити, роздряпали обличчя".

Знай.ua писати, "Бомбу везу": у Польщі українку не пустили на літак через невдалий жарт.