28 травня 2021 року, на телеканалі СТБ пройшов останній випуск "Холостяк. Життя після проекту", в ході якого українцям відповісти на безліч питань після 11 сезону з Михайлом Заливако.

Відкинута Юля "Зайка" частенько радує своїх шанувальників всілякими публікаціями в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 200 тисяч чоловік. Дівчина викладає різні ніжні знімки.

"Зайка" Юля, фото: Instagram
"Зайка" Юля, фото: Instagram

Вона буває на безлічі фотосесій, приміряє весільні сукні і навіть ділиться щастям з дуже красивими, пухнастими тваринами. Нещодавно Юля фотографувалася з кроликом Тотошею. А зараз "Зайка" вирішила нагадати українцям і її фанатам про реєстрацію на марафон під назвою "Багатий SMM-щик" - вона відкрита.
В ході цього дійства Юля постарається розібрати для недосвідчених громадян, що це за професія і як отримати можливість багато заробляти. Однак зробила вона це незвичайним способом, адже на першій фотографії в публікації фіналістка" Холостяка " постала на руках хлопця, який разом з нею і буде вести цей марафон. Обидва молодих людини посміхаються при цьому.

"Зайка" Юля, фото: Instagram
"Зайка" Юля, фото: Instagram

"Спасибі за довіру!❤", - пише Юля "Зайка" в публікації.

"Хороша пара вийшла😍", "Красива парочка, не те що пастух Богдана😂😂", "Які ви прикольні юляша.🔥 Виглядайте відмінно", "Ви дуже гармонійно виглядаєте🥰", "Обоє такі красиві, задумайтеся, може вам звестися😍", - пишуть користувачі в коментарях.

Коментарі, скріншот: Instagram (Юля "Зайка")
Коментарі, скріншот: Instagram (Юля "Зайка")

Нагадаємо, відкинута Юля "Зайка" показала, кому дарує ніжність після фіналу " Холостяка": "Виглядайте, як рідні"

Як повідомляв "Знай.ua", Юля "Зайка" показала, як робить приємно своєму волохатому "другу" в ліжку

Знай.ua писав, "Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"