Під час футбольного матчу Євро-2020 постраждав один з футболістів. Причина в недружній погоді.

Йдеться про капітана збірної Угорщини Адама Салаї, який не зміг продовжити матчі через тепловий удар.

"Євро-2020", скріншот: Україна

Погода дійсно вкрай недружня - в Будапешті, де проходить дана гра, зараз вище тридцяти градусів тепла, передає телеграм-портал Life Shot.

Вистачить на продукти й навіть комуналку: ПриватБанк нарахує клієнтам по 2500 грн кешбеку Номер буде заблоковано: абоненти Lifecell можуть втратити найдорожче Вистачить на хліб, поповнення рахунку та упаковку насіння: кому з 1 квітня додадуть до пенсії 500 грн Якщо не встигли здати в банк – радійте: монети номіналом 5 копійок можна дорого продати

Зазначимо, що вимушена заміна ключового гравця угорців не завадила збірній Угорщини відкрити рахунок у першому таймі проти чинного чемпіона світу і фаворита Євро-2020 збірної Франції.

На перерву обидві команди пішли з рахунком 1:0 на користь збірної Угорщини. Перший гол забитий на другій доданій хвилині першій половині гри Аттілою Фіолою.

Зазначимо, що 11 червня 2021 року розпочався довгоочікуваний Чемпіонат для всіх футбольних фанатів "Євро-2020", який раніше був перенесений через пандемію коронавірусу (COVID-19). Приставка 2020 залишилася як комерційний хід. Це перший Чемпіонат Європи, який проводиться не на території однієї конкретної країни, а на стадіонах різних держав.

Нагадаємо, депутат Путіна обурився формою збірної України на Євро-2020: "А у кого це бомбить?"

Як повідомляв "Знай.ua", " Кріштіану - не топовий": колишня зірка "Шахтаря" Малиновський розповів про заповітну мрію та італійську кар'єру

Знай.ua писав, можна квартиру купити: українці дізналися, скільки отримали гравці збірної Шевченка за вихід на Євро-2020