Для всіх українців, які найближчим часом хотіли потрапити на територію сусідньої Угорщини по землі, з'явилися важливі новини. Пункт пропуску "Дзвінкове" знову розпочав роботу. Лише за перші години прикордонники Мукачівського загону оформили близько 20 автомобілів з пасажирами.
За інформацією українських прикордонників, даний пункт пропуску було зачинено з вересня 2020 року.
Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-служби МВС України в мережі Facebook.

Публікація МВС України, скріншот: Facebook
Публікація МВС України, скріншот: Facebook

"Нагадаємо, що Міжнародний автомобільний (крім автобусів) пункт пропуску "Дзвінкове-Лонья" розташовано на українсько-угорському кордоні в Берегівському районі Закарпатської області на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону. Пункт пропуску було зачинено з вересня 2020 року. Відсьогодні, 23 червня, пункт пропуску відкрився і функціонуватиме щодня з 08:00 до 19:00 (за київським часом).", - повідомляється в публікації.

Пропускний пункт на кордоні, скріншот: YouTube
Пропускний пункт на кордоні, скріншот: YouTube

"За відгуками самих мандрівників, тут перетинати кордон зручніше і швидше, а раніше доводилося об'їжджати значну частину дороги і перетинати кордон за сотні кілометрів, що призводило до значних незручностей, особливо для місцевих жителів.", - додають українські прикордонники.

Популярні новини зараз

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще