У селі Аль-Хедая в Єгипті на світ з'явилося козеня, яке привернуло величезну увагу жителів.

Як повідомляє видання Gulf News, тварина народилася з обличчям, як у мавпи. У нього були великі посаджені близько очі та випнута щелепа. Кадри з козеням вже стали вірусними в мережі.

Господар тварини заявив, що був шокований побаченим, оскільки не знає, яким чином його коза могла народити таку "дивну істоту".

Деякі припустили, що козеня є гібридом кози і мавпи. Але ветеринари не підтвердили цю версію, уточнивши, що це – вроджена деформація через неправильний внутрішньоутробний розвиток. Фахівці підкреслили, що помісь мавп та кіз повністю виключається.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

У їдальні Верховної Ради з'явився дивний десерт за 66 гривень - "Білосніжка і сім гномів": "Самим не гидко?"

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Показати ще

Декан факультету ветеринарної медицини Каїрського університету, доктор Іман Бакр сказала, що це – вроджені вади розвитку, як ті, що виникають і у людей.

За її словами, вони викликані генетичними причинами у батьків або впливом на матір під час вагітності токсинів з навколишнього середовища або вірусу. Подібні випадки вкрай рідкісні, але вони можливі і мають наукові причини.

Доктор Бакр додала, що такі тварини довго не живуть. І підтвердження її слів не змусило на себе довго чекати: козеня померло через два дні після народження.

Нагадаємо, у котика Понзу зупинилося серце через бійку: зірку оплакує весь Instagram.

Як повідомляв портал Знай.uа, кролики-мутанти навчилися ходити на передніх лапках: вся справа в унікальному гені.

Також портал Знай.uа писав, що малюк-циклоп налякав всю сім'ю, дві зіниці на оці і немає носа: "Подарунок від Бога".