Всі громадяни, які отримують на свої банківської карти "багато" грошових переказів від різних осіб, можуть опинитися під наглядом представників податкової служби України. Тепер представники податкової просять, щоб громадяни повідомляли про випадки, коли їм пропонують заплатити за товар або послугу "на карту" фізособи.

Справа в тому, що Державна податкова служба України вже звернулася до громадян з новою інформацією на своєму офіційному порталі.

Банкомат, фото: вільне джерело
Банкомат, фото: вільне джерело

У податковій заявили, що останнім часом фіксується збільшення випадків, коли продавці товарів і послуг приймають на свої особисті карти оплату від покупців. При цьому самі торговці як суб'єкти господарської діяльності не зареєстровані. Відтак, порушують закон, за що є штраф у 85 тисяч гривень з конфіскацією товару.

Згідно із Законами України, кожен житель країни, який отримує дохід незалежно від виду діяльності, повинен зареєструвати його в податковій службі для сплати податків і зборів. В іншому випадку діяльність вважатиметься незаконною і при виявленні подібної схеми неплатника може бути покарано.

Популярні новини зараз

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

"Обтяженням" в даній ситуації є зловживання фізичними рахунками для придбання контрафактних товарів, а також виплата "тіньових" зарплат співробітникам.

Зараз в Україні проводиться масштабна реформа, спрямована на боротьбу з ухиленням від сплати податків. В рамках цієї програми діє Фінмоніторинг - банки тепер звертають увагу на зарахування, які йдуть на карту фізичних осіб, а також цікавляться походженням коштів.

Якщо вони виявлять, що громадянин отримує доходи без реєстрації діяльності, то:

- зажадають підтверджуючі документи;

- у випадку неотримання паперів рахунок буде заморожено, а дані передано в податкову.

Якщо співробітники податкової інспекції зможуть довести незаконну діяльність громадянина України, то його чекає адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі до 85 000 гривень, а також конфіскація обладнання, яке використовувалося для отримання незаконного заробітку.

Раніше повідомляли, в АТБ українцям запропонували дивне "прозоре" масло: "Забули підфарбувати".

Як повідомляв Знай.uа, у клієнтів "ПриватБанку" вночі зникли гроші з рахунків: "Кілька тисяч мінус".

Знай.uа писав, українець залишився без субсидії через банк, виплати зупинили до грудня: "Роблять велику таємницю".