Відомий український дизайнер Андре Тан, який любить давати поради шанувальників стосовно стилю, заговорив про дещо більш важливе. Мова пішла про Конституцію України, якій виповнюється 28 Червня 25 років.

Новий пост він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Андре Тан згадав, як рівно 25 років тому він сидів з дідусем в Полтавській області біля телевізора, перед цим обьевшись пиріжків від бабусі. Вони дивилися разом включення з Верховної Ради.

Робота депутатів тривала тоді близько доби, і завдяки підтримці з 315 голосів була прийнята Конституція України.

Популярні новини зараз
В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, не хоче визнавати вину та розігрує комедію у суді Наймасованіша атака дронами на столицю: окупанти понад 5 годин кошмарили киян "Шахедами" 5-річна дівчина народила здорового сина і вижила сама: батькове ім'я ретельно ховається
Показати ще

"Мій дід схопився зі свого місця і почав скакати на дивані так, як мені перед цим суворо заборонили. Тоді я не усвідомлював, свідком якої історичної події я став — відправною точкою існування незалежної держави Україна, відродження нації та культурного піднесення" - пише дизайнер у своїй новій публікації.

Андре Тан, фото: Instagram
Андре Тан, фото: Instagram

І ось, з того моменту пройшло цілих 25 років, і Україна весь цей час є повноправним членом світової спільноти. При цьому, ще тоді нашу Конституцію назвали однією з найдемократичніших у світі, тому свято має ще більшу силу.

До публікації Андре Тан також прикріпив ролик з Верховної Ради, той самий момент, коли приймали Конституцію, а на наступному кадрі можна вже побачити самого дизайнера, який стоїть на березі водойми зі своїм дідусем. Ось такі теплі спогади прокинулися в цей день у чоловіка.

Нагадаємо, про День Конституції, ювілей Ілона Маска і свято ласунів: що відзначаємо 28 червня

Як повідомляв Знай.ua, День Конституції України, теплі вітання в прозі.

Нещодавно Знай передавав, що додаткові вихідні в Україні обумовлені Конституцією.