У неділю, 11 липня 2021 року, відбувся фінальний раунд Чемпіонату Європи з футболу між збірною Італією та Англією.

Пройшов поєдинок у Лондоні, і це 28 матч між цими командами. Останній раз вони зустрічалися в 2018 році, в рамках товариському матчі. І зіграли тоді внічию (1: 1). Хоча, на рахунку у італійців 10 перемог проти англійців. Дев'ять разів вони зіграли в нічию і 8 протистоянь завершилися перемогою Англії.

Збірна Англії, twitter.com/England

На матч команди вийшли в бойових складах.

Італія: Доннарумма-Ді Лоренцо, Бонуччі, К'єлліні, Емерсон-Барелла, Жоржинью, Верратті-К'єза, Іммобіле, Інсіньє

Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку

Запасні: Сірігу, Мерет, Локателлі, Белотті, Берарді, Пессіна, Ачербі, Крістанте, Бернардескі, Бастоні, Флоренці, Толої.

Стартовий склад збірної Італії

Англія: Пікфорд-Уокер, Стоунз, Магуайр-Тріпп'єр, Філліпс, Райс, Шоу-Маунт, Стерлінг-Кейн

Запасні: Рамсдейл, Джонстон, Гріліш, Хендерсон, Рашфорд, Мінгз, Коуді, Санчо, Калверт-Льюін, Джеймс, Сака, Беллінгем.

Стартовий склад збірної Англії

Англія, як і в матчі зі збірною України, вирішила починати "забивати цвяхи" на початку матчу і вже на 3 хвилині Англія відкрила рахунок. Забитим м'ячем відзначився Люк Шоу, який завершив контратаку британців ударом у ближній кут. Гольову передачу в свій актив записав Кіран Тріпп'єр.

Гол Люка Шоу у ворота збірної Італії (0:1)

На трибунах в цей час щосили раділи принц Вільям і Кейт Міддлтон з сином Джорджем.

Кейт Міддлтон і принц Вільям з сином на трибунах матчу Італія-Англія (Євро-2020)

Надалі захисники збірної Англії перехоплювали всю трійку нападників збірної Італії і виводили свою команду в нові атаки. Весь перший тайм у підопічних Манчіні мало що виходило в атаці. Кілька спроб італійців прорвати захист суперника були безрезультатними.

На 62 хвилині матчу К'єза завдав потужного удару з меж штрафного-Пікфорд в дивовижному стрибку дістає м'яч.

Однак, вже на 67 хвилині Леонардо Бонуччі забиває гол у ворота підопічних Саутгейта. М'яч залітає від штанги.

Леонардо Бонуччі

Основний час закінчився з рахунком 1:1 і на шанувальників футболу чекало ще 30 хвилин захоплюючого фіналу.

На 103 хвилині Емерсон дуже небезпечно навішував у штрафну суперника - захиснику в останній момент вдалося вибити м'яч.

Додатковий час також закінчився без голів і долю фіналу вирішила серія післяматчевих пенальті.

Серію пенальті розпочала Італія.

1. Доменіко Берарді реалізує пенальті.

Харрі Кейн реалізує пенальті в бічну сітку.

2. Андреа Белотті не зумів реалізувати пенальті. Він підходив до м'яча вже схвильований і воротар відбив м'яч.

Харрі Магуайр реалізує пенальті в дев'ятку.

3. Леонардо Бонуччі реалізує пенальті в стилі Жоржиньо. Пікфорд майже витягнув м'яч.

Маркус Рашфорд не зумів реалізувати пенальті, потрапивши в стійку. Хоча Доннарумма не вгадав кут.

4. Федеріко Бернардескі реалізує пенальті, пробивши по центру.

Джейдон Санчо не зумів реалізувати пенальті. Доннарумма бере цей м'яч.