На сторінці доктора Євгена Комаровського в соцмережі Instagram зявився новий допис, присвячений питанню обов’язкової шкільної форми.

Автор допису - Олена Михайлівна, пенсіонерка, у минулому — лікар-педіатр із досвідом роботи у сільській місцевості.

Вона зазначила, що має п’ятьох онуків, які навчаються у державних закладах освіти міста Харкова, і хотіла б обговорити питання доречності шкільної форми.

«Я хочу торкнутися іншої теми, яка дуже ретельно прописана на сторінці освітнього омбудсмена. В усіх державних школах, до яких ходять мої онуки, Статутами або іншими документами на кшталт рішення батьківської “кишенькової” ради визначений дрес-код, у якому учні мають з’являтися на уроки. І це мене не дуже турбувало, доки восени минулого року у вересні не настала дуже тепла погода. І виявилося, що для носіння шортів хлопцям потрібно чекати на дозвіл від класної керівниці, а останній, у свою чергу, — на усну вказівку про такий вигляд від директора на педагогічній раді. І ми такого розпорядження дочекалися. За день до того, як жара спала. Я думала, що навесні такий наказ дадуть автоматично, як тільки хоч трішки вийде сонце», - пояснила вона проблему.

Популярні новини зараз

Оля Фреймут позмагалася красою з молодшою сестрою: очі розбігаються

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Вєрку Сердючку спіймали на корпоративі у Львові: у вишиванці і виключно українською мовою

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Однак наказу такі і не було. На щастя, травень був прохолодним, і хлопці не страждали від спеки.

Інший онук жінки вступив до Ліцею, де «форма є не просто визначеною, але складається з костюму-трійки, краватки, 10 емблем для одежі, але й існують конкретні виробники, в яких її треба придбати».

«Тобто розмова вже не просто про гідність та здоровий глузд. Тема заглибилась до ознак корупції», - впевнена жінка.

«На що саме ви чекаєте? Що мами з підвищеним рівнем занепокоєності, які хвилюються про те, щоб яєчки хлопчиків не запарилися у підгузках, почали бунти під школами, бо при +40С, сидячи 7 уроків у класі у напівшерстяних штанях, куплених на цілий рік, хлопці й дійсно ... страждають від пекла? Такого не станеться. Бо про підгузки вони міряються рівнями дурості анонімно, а тут, сказати правду, відстояти права дитини під реальним іменем всі бояться», - впевнена пенсіонерка, додаючи, що через батьківську нерішучість страждають діти, яким у 6 років доводиться у краватках та піджаках сидіти по 5-7 годин майже нерухомо.

Нагадаємо, що 200 гривень на їжу, обов'язкові тести і спека +40: українцям показали плюси і мінуси відпустки за кордоном

Як повідомляв портал "Знай.uа", сумка під сидіння і безкоштовний Duty free: українцям назвали нові правила для авіаперельотів на літо 2021

Також, "Знай.uа" писав, що на українському курорті коня перетворили на зебру заради жорстокої забави: "нехай на своїх горбах катають"