Українець Михайло Король на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поділився дуже цікавою ситуацією, що склалася з рослинною олією закордоном.
Він продемонстрував ціну на соняшникову олію українського виробництва в одній з магазинів "Білла" в чеській столиці Празі. Так можна помітити, що вартість цього продукту в Європі набагато дешевше, ніж в країні, де його створюють. Адже зараз курс чеської крони до української гривні становить 1:1.26.
Курс валют, скріншот: Google
Курс валют, скріншот: Google

Рослинна олія, кадр з відео
Рослинна олія, кадр з відео

І якщо вартість значиться близько 30 одиниць валюти Чехії, в Україні це ~35 гривень.

"Дуже шкода, що соняшникова олія українського виробника мені вигідніше привезти з Чехії, ніж купити в Україні. Ціна 35 гривень!!!(Це враховуючи транзит двома країнами + заробіток магазину). (А в Україні 50-65 гривень). 09.07.2021 рік. Praha. Billa. Прошу репостів більше... Можливо побачать патріоти, що дісталися корита", - йдеться в публікації українця.

Рослинна олія, кадр з відео
Рослинна олія, кадр з відео

Він потім додав про існування якоїсь надії, що хтось з антимонопольного комітету перевірить цей завод і те, за якою ціною вони відпускають масло українському споживачеві та іноземним покупцям.

Нагадаємо, в Україні 75, а в Європі - 35: ціни на наше масло вразили світ, ніякої логіки

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", українцю підсунули рибу з глистами в популярному супермаркеті: гидливим краще не дивитися

Знай.ua писав, рослинне масло на вагу золота: ціни на популярний продукт знову піднялися вгору