15 липня Парламент ухвалив Закон України ​(реєстр. № 2351) метою якого є впровадити європейські гуманні цінності та стандарти стосовно тварин.
Що забороняє новий закон розповіли на фейсбук-сторінці Верховної Ради.
Новий закон визначає кому не можна утримувати тварин, хто має здійснювати контроль, що має забезпечити хазяїн та штрафи за порушення. У Верховній Раді сподіваються, що впровадження цього закону допоможе українцям змінити своє ставлення до тварин та ставитися до них більш гуманно.

Інфографіка Укрінформ
Інфографіка Укрінформ

Зокрема, актом забороняється:
- винищувати з метою регулювання чисельності бездомних тварин;
- бити, вбивати, отруювати або калічити їх;
- дресирувати способом, який шкодить їх здоров’ю та загальному стану;
- топити, душити тварин, труїти, використовувати електричний струм;
- жебракувати з бездомними, свійськими та дикими тваринами;
- утримувати тварин (які становлять загрозу для людей, або занесених до Червоної книги й до Списку II Бернської конвенції) в непридатних для показу громадських місцях, а також у квартирах, приватних будинках, присадибних, садових ділянках;
- використовувати їх для реклами в розважальних закладах та об’єктах громадського харчування;
- надавати фотопослуги з ними, крім зоопарків, цирків і дельфінаріїв;
- пропагувати жорстоке поводження з тваринами;
- здійснювати рубку лісу за периметром охоронних ділянок навколо місць проживання та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення видів тваринного та рослинного світу в радіусі 500 метрів.

Нагадаємо, що корова Варя окупувала під'їзд і йти не збирається: "Молочка не хочете?". У Забайкаллі мешканці будинку виявили корову Варю на сходовій клітці.

Як повідомляв Знай.uа, ніяких клітин: Євросоюз змусить дати більше свободи курям і кроликам

Також портал Знай.uа писав, що у Карпатах зробили знімок місцевої рисі: рідко зустрічається людям

Популярні новини зараз
Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще