Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс іноземних валют на неділю, 25 липня.

Відповідна інформація була розміщена на офіційному сайті фінансової установи.

Так, курс долара в порівнянні з показниками в п'ятницю, 23 липня, впав у ціні на 15 копійок і тепер його вартість становить 27,04 грн. Курс євро, також подешевшав на 19 копійок, тепер його вартість становить 31,84 грн.

Кредит, долари - фото kurs.com.ua
Кредит, долари - фото kurs.com.ua

Курс валют на неділю 25 липня

- 1 Долар США - 27,048 гривень;

Популярні новини зараз

"Холостячку" Злату Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні: мокра і в пелюстках троянд

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Погода 25 вересня зглянеться над українцями і подарує теплі вихідні: геть нудьгу і заморозки

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Показати ще

- 1 Євро - 31,845 гривні.

курс долара і євро
курс долара і євро

Нагадаємо, раніше Курс долара в Україні в 2021 році: що передбачено держбюджетом. У Державному бюджеті на наступний рік передбачено, що в Україні в 2021 році курс долара буде на рівні 29,1 грн/$. Для розрахунку бюджетних показників законопроекту взято середньорічний прогнозний курс валюти.

Як повідомляє портал «Знай.иа» Українцям почали масово підсовувати фальшиві гроші: як уберегтися від підробки. Довірливі українці можуть стати жертвами шахраїв, які виготовляють і реалізують фальші гривневі купюри. Така "діяльність" стала новим трендом серед нечистих на руку громадян. Як виявилося, купити підроблені купюри будь-якої валюти або номіналу нескладно. Це можна зробити, буквально сидячи на дивані у себе вдома.

Також «Знай.иа " писав, що Долар по 30 гривень: експерт зруйнував мрії українців про дешевий курс валюти. Економічний експерт Олександр Хмелевський спробував пояснити, чому вже восени Долар США може стрімко піти вгору. Ситуація з валютою, на його думку, тільки погіршується з кількох причин, включаючи зростання цін на енергоносії, які створюють дефіцит торгового балансу нашої країни.