Популярна українська співачка Ірина Білик має досить велику армію шанувальників. Тому зірка досить часто тішить їх новими хітами та публікаціями у соцмережах. У своєму Instagram, де за нею стежать понад 360 тисяч осіб зірка часто ділиться новими фото чи цікавими моментами з життя.

На цей раз Ірина Білик у розділі stories вирішила показати свого молодшого сина Табріза. На коротенькому відео видно, що хлопчик поливає щось у дворі зі шланга. При цьому зірка не могла приховати, що пишається маленьким сином, адже він дуже здібний і часто допомагає батькам.

Скріншот stories Ірини Білик
Скріншот stories Ірини Білик

"Мамин помічничок. Юний садовод", - так Ірина Білик підписала stories зі своїм молодшим сином Табрізом.

Варто нагадати, що раніше Ірина Білик похизувалася першою зарплатою молодшого сина. Хлопчик знімався для одного проєкту та за це отримав свій перший у житті гонорар. Варто відзначити, що за участь у зйомках разом з татом хлопчик отримав тисячу гривень.

Скріншот stories Ірини Білик
Скріншот stories Ірини Білик

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ірина Білик у міні-сукні підкорила 71-річного Михайла Поплавського

Також Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим показала нового співмешканця. Нещодавно знаменитість заявила, що вони з чоловіком, 48-річним російським фотографом і продюсером Асланом Ахмадовим розлучаються після 6 років шлюбу

А ще Ірина Білик зробила покійній мамі зворушливий подарунок. 51-річна знаменитість презентувала новий кліп на пісню "Ангелов не выбирают", яку вирішила присвятити всім матусям