Катерина Кухар розповіла про свою роботу в Київському державному професійному хореографічному коледжі. На своїй сторінці в Instagram зірка зазначила, що крім освітнього процесу вона з колегами намагається розкривати здібності та таланти дітей у різних творчих проявах.

Саме тому вона разом зі студентами готуєпроєкт в якому хоче більше розкрити їх. Також до цього проєкту долучилася фотограф Анна Шайдеманн, а також режисер-постановник Александр Абдукаримов. При цьому зірка поділилася кадрами зі зйомок.

Скріншот зі сторінки Катерини Кухар
Скріншот зі сторінки Катерини Кухар

"Ми запровадили літню позашкільну освіту — «Summer ballet intensive KSBC». Ми долучилися до всесвітньої практики та проводимо різноманітні майстер-класи з найкращими майстрами балету: Петрою Конті, Олександром Абдукарімовим, Тетяною Голяковою, Станіславом Ольшанським, Ольгою Голицею. Переймати досвід від практиків сцени — дуже цінно, оскільки вони навчають крізь свою призму творчості та діляться своїми багаторічними здобутками", - зазначила Катерина Кухар.

Скріншот зі сторінки Катерини Кухар
Скріншот зі сторінки Катерини Кухар

Популярні новини зараз

56-річна Алла Мазур показала себе молоду поруч із батьками і сином: "Далося нелегко"

Робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

Рада замовила на 4 млн м'ясних делікатесів, тонни овочів і "сканування" обличь

Як обрати телевізор?

Показати ще

Скріншот зі сторінки Катерини Кухар
Скріншот зі сторінки Катерини Кухар

Катерина Кухар зазначила, що наступний потік подібного інтенсиву буде проходити вже у серпні.

Нагадавши, Катерина Кухар показала всю свою красу і не стрималася: "у вир з головою". Катерина Кухар показала всю свою красу

Катерина Кухар розповіла, як повернулася в балет за три місяці після пологів: "Великий штраф". Кухар розповіла, як поборола післяпологову депресію

Як повідомляв портал " Знай.ua", відкинутий Мішиною Льоша Тригубенко пізнав нове фіаско на очах у Юлі "Зайки": "Мені сподобалося". Тригубенко зізнався, що поразка його надихає ставати краще.