У 2008 році відбулася цікава історія з чоловіком на ім'я Рікі, який переїхав в Нове місто, і бажає взяти тварину з притулку, щоб не було дуже самотньо в незнайомому місці.

Там він зустрів чорного лабрадора Рея, з яким з першого дня стосунки не склалися. Він забрав пса додому, і не міг знайти спільну мову з твариною. У притулку чоловіка попередили, що, можливо, собачці потрібен буде час, щоб звикнути. Тому Рікі почекав два тижні в надії, що все зміниться. Разом з Реєм, новому господареві передали його лежанку, іграшки та лист від колишнього власника.

Чорний лабрадор, скріншот: Youtube
Чорний лабрадор, скріншот: Youtube

Рікі дали зрозуміти, що пес добре навчений, а також слухається деяких команд. Тому він і подумав, що через кілька днів все зміниться, і все буде добре. Однак згодом Рей погриз його черевики і пару порожніх коробок. Тому чоловік вже збирався повертати тварину назад до притулку, коли знову натрапив на лист колишнього господаря.

"Я тільки що в останній раз проїхався на машині зі своїм лабрадором, щоб залишити його в притулку. Він відчував, що щось не так. Я і раніше упаковував його iграшки і лежанку, коли ми їхали подорожувати. Але цього разу було видно, що щось не в порядку. Я повинен піти, залишивши його тут", - написав чоловік.

Популярні новини зараз

Продовження Covid-сертифіката двома способами: у МОЗ дали річну гарантію українцям

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

Зеленський після замаху на Шефіра посилив охорону: поліція переходить на особливий режим роботи

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Чорний лабрадор, скріншот: Youtube
Чорний лабрадор, скріншот: Youtube

Після цього він розповів, що Рей дуже любить тенісні м'ячики. І нагадував йому білку, коли намагався тримати в пащі відразу кілька снарядів. Також собака дійсно навчена командами. Цей лабрадор обожнює смажену рибу. А ще пса насправді не звуть Реєм. Бо минулий господар просто не міг змусити себе назвати справжнє ім'я. Бо бажав, щоб хоч щось залишилося між ними.

Чорний лабрадор, скріншот: Youtube
Чорний лабрадор, скріншот: Youtube

"Його звуть танк, так як я водій танка. Якщо ти з цього району, можливо ти бачив моє ім'я в новинах. Я попередив притулок, що вони не повинні віддавати пса раніше, ніж отримають звістку про мене від мого командира", - уточнив згодом старий власник Рея.

Його батьки були давно мертві, і у нього ніколи не було братів і сестер. Тому віддати собаку їм було неможливо.

Чорний лабрадор, скріншот: Youtube
Чорний лабрадор, скріншот: Youtube

Нагадаємо, українець з добрим серцем врятував маленького їжачка від загибелі: мучила спрага, не міг знайти і краплі води

Як повідомляв "Знай.ua", загинув кращий друг Байдена, був поруч 13 років: "З важким серцем..."

Знай.ua писав, Юрій Ткач з "Квартал 95" приручив пухнастих "вовків" посеред Києва: "Красунь"