Відомий вже далеко не перший десяток років співак і продюсер, колишній чоловік Наташі Корольової 61-річний Ігор Ніколаєв останнім часом частенько радує своїх шанувальників яскравими кадрами з життя. Однак співак не забуває і про минуле, в якому залишилося дуже багато приємних подій.

Цього разу Ніколаєв віддав данину поваги своєму другові, композитору Ігорю Крутому, з яким у нього теплі дружні стосунки.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Ігоря Ніколаєва в мережі Instagram.

"МІЙ ДРУГ (музика #игорькрутой вірші #игорьниколаев). Сьогодні, виявляється, Міжнародний день дружби. Не знав!) Вітаю!)", - коротко підписав публікацію Ігор Ніколаєв.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Долю Кримського мосту давно вирішено наперед, і в Кремлі занервували - встановили фейкові мішені від ракетних ударів Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Як ми вже дізналися, у Ігоря Ніколаєва є пісня"Мій друг". Вона була написана у співавторстві з Ігорем Крутим після його важкої операції. Пісня була написана всього за кілька днів.

Ігор Ніколаєв, скріншот: YouTube
Ігор Ніколаєв, скріншот: YouTube

Ще в травні 2019 року Ігор Ніколаєв згадував, як вперше після неї побачив друга. Той справив на нього гнітюче враження.

"Побачити те, що я побачив — це, звичайно, було так... всі не показували вигляд, але припустимо, коли він сказав: "підемо я тобі покажу мелодію". Я не уявляв, як він встане і піде взагалі. І коли ми дійшли з усіма цими трубками, які стирчали з його тіла, і він сів, зіграв мелодію", — згадав той момент Миколаїв.

Раніше повідомляли, Наташі Корольової порадили терміново кидати Тарзана: "Навіщо поруч той, який бісить?".

Як повідомляв Знай.uа, чоловік Наташі Корольової Тарзан "зірвався з ланцюга" після зрад: "Ідіть на...".

Знай.uа писав, Наташа Корольова захопилася садівництвом з молодим красенем: "Що може бути краще".