Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс іноземних валют на неділю, 1 серпня.

Відповідна інформація була розміщена на офіційному сайті фінансової установи.

Так, курс долара в порівнянні з показниками в п'ятницю, 30 липня, впав на 2 копійки і тепер його вартість становить 26 грн 88 коп. Курс євро, навпаки, виріс в ціні на цілих 22 копійки, тепер його вартість становить 31 грн 92 коп.

гроші
гроші

Курс валют на неділю 1 серпня

- 1 Долар США - 26,8867 гривень;

Популярні новини зараз

Популярна українська танцівниця надихнулась прикладом Ані Лорак та "тікає" до Москви: "Запалимо разом"

Улюблене мурчання котиків приховує складний механізм і небезпека: що ховається під бурчанням

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

- 1 Євро - 31,9239 гривень.

гроші
гроші

Нагадаємо, раніше Українцям почали масово підсовувати фальшиві гроші: як уберегтися від підробки. Довірливі українці можуть стати жертвами шахраїв, які виготовляють і реалізують фальші гривневі купюри. Така "діяльність" стала новим трендом серед нечистих на руку громадян. Як виявилося, купити підроблені купюри будь-якої валюти або номіналу нескладно. Це можна зробити, буквально сидячи на дивані у себе вдома.

Як повідомляє портал «Знай.иа» Долар по 30 гривень: експерт зруйнував мрії українців про дешевий курс валюти. Економічний експерт Олександр Хмелевський спробував пояснити, чому вже восени Долар США може стрімко піти вгору. Ситуація з валютою, на його думку, тільки погіршується з кількох причин, включаючи зростання цін на енергоносії, які створюють дефіцит торгового балансу нашої країни.

Також «Знай.иа " писав, що Курс долара в Україні в 2021 році: що передбачено держбюджетом. У Державному бюджеті на наступний рік передбачено, що в Україні в 2021 році курс долара буде на рівні 29,1 грн/$. Для розрахунку бюджетних показників законопроекту взято середньорічний прогнозний курс валюти.