Юлія Бельченко відмовилася від свого прізвиська. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці в соціальній мережі.

Реаліті-шоу Холостяк - 11 далеко не всіх задовольнило своїм фіналом. Так, Михайло Заливако віддав перевагу Ганні Богдан, А не улюблениці публіки - Юлії Бельченко, яка отримала прізвисько Зайка.

Після шоу вона стала вкрай популярною особистістю. На її офіційну Instagram-сторінку підписано двісті двадцять три тисячі фоловерів, які намагаються лайкати кожен її пост. Жінка намагається спілкуватися з ними через сторіз.

Однак дуже часто шанувальники стикаються з тим, що екранний образ Юлії "зайчика" відрізняється від реального життя. Цю тему вона підняла в сторіз своєї Instagram-сторінки 26 серпня.

Популярні новини зараз

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

"Шахтар" виправдався, чому заїхав до "Росії" під час Ліги Чемпіонів: "Довелося жити"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Сміливі дівчата поголили обличчя і через пару тижнів показали свою щетину: майже, як у Шуфутинського

Показати ще

Є люди, які приходять до мене на сторінку, пишуть або якийсь негативний коментар, або якесь повідомлення і дуже дивуються, коли отримують на нього відповідь. Особливо коли відповідь їх може в чомусь не влаштувати. І виходить цей самий мій улюблений коментар:" блін, все ти не мила зайка, ти обманниця" і все таке. Хлопців, перше, що хочу сказати: я не мила зайка, не вигаданий персонаж, не мультяшний герой
, - повідомила вона.

Нагадавши, Катерина Кухар показала всю свою красу і не стрималася :" у вир з головою". Катерина Кухар показала всю свою красу

Катерина Кухар розповіла, як повернулася в балет за три місяці після пологів: "Великий штраф". Кухар розповіла, як поборола післяпологову депресію

Як повідомляв портал " Знай.ІА", відкинутий Мішиною Льоша Тригубенко пізнав нове фіаско на очах у Юлі "зайчика": "Мені сподобалося". Тригубенко зізнався, що поразка його надихає ставати краще.