Україно-Американський чемпіон світу з латинських танців і учасник шоу "Холостяк" Максим Чмерковський, який став одним із суддів культового шоу "Танці з зірками", опублікував зворушливе відео, створене для нього загиблим другом кілька років тому.

«@sergeonik made this edit for @petamurgatroyd and me few years ago. I saw it for the first time few days ago. I’m chocking up as I’m writing this because it’s as if he had this whole thing planned. I’m ready to have it all be just a giant hoax so I can give him another hug. I will never heal from this and it won’t ever make sense, but I will definitely learn from this and I will never forget my unicorn friend. I’m sorry. Thank you. I love you (@sergeonik зробив це для @petamurgatroyd і мене кілька років тому. Я вперше побачив це кілька днів тому. Я задихаюся, коли пишу це, тому що, схоже,він все це спланував. Я готовий зробити все це просто гігантською містифікацією, щоб я міг ще раз його обійняти. Я ніколи не зцілююся від цього, і це ніколи не буде мати сенсу,але я точно витягну уроки з цього і ніколи не забуду свого єдинорога. Мені шкода. Дякую. Я люблю вас", - написав він під опублікованим відео.

«So so sorry for your loss ! What a senseless tragedy. Prayers up for the family. RIP (співчуваю вашій втраті! Яка безглузда трагедія. Молитви за сім'ю)", - співчувають коментатори.

«What was the cause of death? I assume he OD’d on drugs? (Що стало причиною смерті? Я думаю, він приймав наркотики з передозуванням?)», why would you right away assume that???? Not every celebrity who died od'd! (З чого б вам відразу це припустити???? Не всі знаменитості, які померли на самоті!)», - пишуть в коментарях.

Популярні новини зараз
"Хвороби, голод, злидні й масова загибель": ведичний астролог розповів, коли в росії розпочнеться справжнє пекло Ніколи не робіть пікірування для цих культур: секрети дачника, які збережуть урожай Головне за 25 березня: у Тищенка з'явився фанат, Тіна Кароль збентежила Зеленську, а Україна переходить на літній час Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Макс Чмерковський став новим суддею "Танців з зірками"

Також портал "Знай.uа" писав, що відомо ім'я другого учасника "Танців з зірками"